PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038720}
5,7 2 575
ocen
5,7 10 1 2575
4,4 8
ocen krytyków
Bob Marley: One Love
powrót do forum filmu Bob Marley: One Love

No ciekaw jestem ...ale temat wzięty na tapet bardzo wdzięczny, jeden z bardziej ikonicznych muzyków wszechczasów

ARSENDISidm

Lub po prostu dobry film :)

ocenił(a) film na 9
defoo95

Jest świetny

ARSENDISidm

byłam na Jamajce, po filmie spodziewałam się o wiele wiele więcej i trochę się zawiodłam, wszystkiego jest w nim za mało. Jest za płytko, zbyt powierzchownie, za szybko, nawet jedyny wąski wątek na którym się skupiono nie został przekazany z kopem i mocą, fakty ciut ponaciągane-zupełnie niepotrzebnie, Afryka totalnie pominięta, jego pobyty w USA również. Znam ludzi z Afryki, którzy do tej pory opowiadają jak wiele jego obecność znaczyła właśnie w tamtym okresie… producenci to m.in jego syn, żona, B. Pitt ale raczej się nie popisali, wyszło słabo, jak pisane na kolanie. Totalnie kiepsko wytłumaczone źródła z których czerpał, rastafarian, który dzieli ludzie? Opowiada o białym typie z niebieskimi oczami? Ideologia musiała wkraść się i tam. Jeśli macie okazje jedźcie na Jamajkę, z plecakiem, w różne części wyspy. Jamajka to nie jest wyspa, to styl życia, ale w filmie klimat ciężko wypromowany

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 4
ARSENDISidm

No bliżej pazdzierza, mocno byle jaki, a fenomenu Marleya nie oddaje zupełnie

ocenił(a) film na 5
belmont33

Dokładnie. Ja się bardzo rozczarowałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones