PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038720}
5,7 2 596
ocen
5,7 10 1 2596
4,4 9
ocen krytyków
Bob Marley: One Love
powrót do forum filmu Bob Marley: One Love

Laurka dla Boba.

ocenił(a) film na 3

Podobna do ,,Bohemian Rhapsody'' laurka dla artysty, tam dla Freddiego tu dla Boba. Niczego się nie dowiedziałem o postaci Marleya oglądając ów film, cała fabuła to właściwie tworzenie piosenek w studio nagraniowym przeplatane rozmowami z żoną oraz kompletnie z czapy wziętymi retrospekcjami które są po prostu powtórką z poprzednich scen, oraz nie wnoszą nic do historii. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o postaci Boba Marleya z tego filmu- odradzam dowiesz się tylko o tym, że Bob chciał pokoju na świecie i był jakimś ,,Rastamenem'' (nie wiem co to bo film nie był skory to wyjaśnić ale zgaduję, że to coś związanego z religią), polecałbym poczytać Wikipedię, tam się więcej dowiesz. Natomiast jeśli znasz już postać muzyka i chcesz zobaczyć jakieś urywki i smaczki z jego życia wydaje mi się, że się nie zawiedziesz. Sceny z koncertów i ogólnie muzyka na plus, do aktorstwa też nie mam się co przyczepić. Ten film nie jest totalnym zerem, ale tym bardziej nie jest fascynującą biografią.
Moja Ocena 3,5/10.

ocenił(a) film na 3
x_Patryk_

Moim zdaniem Bohemian Rhapsody zdecydowanie lepszy jeśli już mamy porównywać. I mimo, że bardziej muzycznie mi do Queen niż Marleya to ocena obiektywna. Tam mogłem się czegoś dowiedzieć o postaci, była poprowadzona jakaś fabuła. A tutaj tak naprawdę nie wiem o czym był ten film. Więcej się dowiedziałem z wyświetlanych plansz z napisami niż z samego filmu. Nie podobał mi się, brakowało mi jakiejś linii fabularnej. Dokładnie tak jak napisałeś, zlepek scen kiedy tworzą muzykę, przeplatany innymi mało wnoszącymi lub nawet nic, scenami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones