PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009831}

Blisko

Close
7,6 8 781
ocen
7,6 10 1 8781
7,3 42
oceny krytyków
Blisko
powrót do forum filmu Blisko

Film wbija w fotel. Tych kwietnych kadrów i dziecięcych spojrzeń nie da się zapomnieć. Może to i klisze, ale niby co można jeszcze powiedzieć o ludzkich emocjach. Ważne jak się to robi. A tu mistrzostwo w każdym calu. Pocieszające, że w Cannes taki film doceniono, może to będzie jakiś zwrot, bo kino w poszukiwaniu udziwnień doszło już do ściany. A tu pięknie, prosto opowiedziana nieprosta historia. Takie kino kocham

ocenił(a) film na 9
Dobanasia

Emocjonalnie poszarpał mnie na kawałki. Obowiązkowy dla wszystkich: rodziców, nauczycieli i dzieci. Delikatność dziecięcych emocji jest ogromna. Pamiętajmy.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Mam pytanie - mój wpis jest zupełnie o czym innym, dlaczego więc umieściłaś/łeś tu swój komentarz? Pod czyjąś wypowiedzią umieszcza się ODPOWIEDŹ która z założenia odnosi się do tej właśnie komentowanej wypowiedzi

ocenił(a) film na 9
Dobanasia

Proszę bardzo - mam bardzo podobne odczucia. Podoba mi się twój komentarz. To już jakieś przestępstwo pod komentarzem podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones