PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677014}

The Bride with White Hair

Bai Fa Mo Nu Zhuan Zhi Ming Yue Tian Guo
6,0 709
ocen
6,0 10 1 709
Bai Fa Mo Nu Zhuan Zhi Ming Yue Tian Guo
powrót do forum filmu Bai Fa Mo Nu Zhuan Zhi Ming Yue Tian Guo

Od czasu do czasu można taką produkcje obejrzeć. Na plus świetna muza, stroje, sceneria, klimat
typowo chiński. Za szybkie zmiany tempa. typowe dla tych produkcji.

ocenił(a) film na 6
waga55

Oraz krótkie przeskoki z jednej akcji do drugiej , niezrozumiałe i nie wynikające bezpośrednio z tego co widzimy na ekranie , wygląda to tak jakby dokonano skrótu z większej ilości materiału lub z dłuższego filmu albo serialu , momentami to wkurzało .

jjarek_filmweb

Są już napisy PL? Bo bardzo chciałbym to obejrzeć. Też lubię takie produkcje. Oglądałem Hua Pi 1 i 2 i bardzo mi się podobało. Gdzie to oglądaliście?

ocenił(a) film na 5
Damar3478

Są na torku

ocenił(a) film na 9
waga55

Dawno nie widziałem tak dobrego filmu fantasy produkcji chińskiej. Film i owszem posiada błędy i jest chaotyczny, ale to typowe dla tego typu filmów. Ci co wyrośli na filmach Walta Disney`a mogą się zawieść, gdyż nie jest to film o księżniczkach ratowanych przez księcia :P
Film mógłby być dłuższy by lepiej wyjaśnić niektóre wątki a z drugiej strony mogło by się skończyć na większym chaosie.

Polecam tym, którzy wiedzą czego się spodziewać po chińskim filmie fantasy, ja się bynajmniej nie zawiodłem :)


ocenił(a) film na 5
Fantasy_filmweb

No ostatnia scena wyciska łzy..wzruszające :)

waga55

Super film! Dawno nie było takiego filmu w tym stylu. Pamiętam Hua Pi, podobny, ale ten był lepszy. Bingbing Fan świetnie zagrała swoją rolę. Piękne widoki, walki, kostiumy, wszystko mi się podobało (polecam obejrzeć w wersji HD, prawdziwa uczta dla oczu). Właśnie takie filmy Chińczycy robią najlepiej. Chyba na razie najlepszy chiński film fantasy.

ocenił(a) film na 7
Damar3478

Mam pytanie, gdzie mogła bym obejrzeć ten film z PL napisami :) ?

Hachiko_2

Na chomiczku jest. Musisz tylko wpisać angielski tytuł czyli: The white haired witch of lunar kingdom. Polecam Ci wersję HD, bo jest tutaj co podziwiać ;)

ocenił(a) film na 7
Damar3478

Znasz coś podobnego do tego filmu ? C:

Hachiko_2

Hua Pi jest najbardziej podobne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones