PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463952}

Autor widmo

The Ghost Writer
7,2 120 792
oceny
7,2 10 1 120792
7,2 35
ocen krytyków
Autor widmo
powrót do forum filmu Autor widmo

Film był kręcony

ocenił(a) film na 8

Niektóre sceny filmu były kręcone na wyspie uznam tej samej wyspie na której leży Świnoujście, Pierce Brosnan mieszkał w hotelu niedaleko polskiej granicy, więc można było go spotkać na przygranicznej niemieckiej promenadzie. Taka ciekawostka :D

ocenił(a) film na 7
flesh1006

wow, i to jest wiadomość. jednak wolałabym spojrzeć na ewana mcgregora. myślę, że aktorzy których wybiera polanski mają w soie coś wyjątkowego. wierzę, że mają w sobie szczególny dar. to samo mówię o aktorach ridleya scotta. jednak to mój gust, bo tak czuję.

minadra

Osz kurde. Po promenadzie chodzi Pierce Brosnan, a ona woli Ewana McGregora. Kobiety nigdy nie zadowolisz. Jak to dobrze, że regularnie wszystkim kobietom daję na starcie kopniaka w dupę, bo potem usłyszałbym coś takiego: "Przyjechaliśmy tu na wczasy, ponieważ słyszałam, że w lipcu będzie tu Matt Damon".

To sprowadza na ziemię. Naprawdę.

ocenił(a) film na 7
vermes

niby dlaczego mam się zachwycać Brosnanem, skoro wolę Ewana? a ty się nie bój Matta Damona, to tylko aktor. on się wciela w swoje role, nie jest tymi bohaterami. skoro z kobietami na wczasy nie jeździsz, to w takim razie z kim? mamą czy kolegą?

minadra

Z kotem.

ocenił(a) film na 7
vermes

to dobry wybór

ocenił(a) film na 8
vermes

Jarosław ?

arkonia

Nie, Władysław.

vermes

Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.

minadra

wybitni reżyserzy potrafia wyśmienicie prowadzić aktorów

flesh1006

nie chciałbym go spotkać, wygląda tak idiotycznie, jak jakiś laluś albo inny amant.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

tak wygladal w tym filmie bo gral taka rolę, ale juz np. w Wesele w Sorrento czy Kumple na zaboj (zabojca z wasikiem)-widac ze to inteligenty czloiek, tylko tacy potrafia się z siebie siac i grac tego typu komediowe role

ocenił(a) film na 8
Mothyff

ciekawe czy on by chcial spotkac ciebie

Taneleer_Tivan

na pewno by chciał, podejrzewam że inteligentni aktorzy lubią rozmawiać z inteligentnymi ludźmi.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

ale "inteligentni" ludzie nie lubia rozmawiac z inteligentnymi aktorami, powodem jest wyglad danego aktora, np lalusiowaty.

Taneleer_Tivan

ja już nie wiem o co ci chodzi, pytasz czy on by chciał, mówię ze tak a potem ty odpowiadasz tym samym co ja napisałem 3 posty temu. możesz określić o co Tobie chodzi?

ocenił(a) film na 8
Mothyff

bardzo bsydki z ciebie troll

Taneleer_Tivan

ok pozdrawiam,

ocenił(a) film na 8
Taneleer_Tivan

na przyszłość proszę nie trollować :)

ocenił(a) film na 8
Mothyff

jaki beszczelny^

flesh1006

jeśli chodzi Tobie o nazwę wyspy to na pewno nie będzie to uznam lecz Uznam jeśli już.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Oczywiście, Uznam z dużej litery mój błąd.

ocenił(a) film na 10
flesh1006

Jak Russel Crow w Poznaniu - poligon na Biedrusku przy kreceniu sceny filmu dowod zycia ,mowil ze dawno tak nie pil dobrego bimbru

ocenił(a) film na 7
flesh1006

Ale fajna ciekawostka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones