PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625402}

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Astérix: Le domaine des dieux
6,7 21 536
ocen
6,7 10 1 21536
5,7 3
oceny krytyków
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Bajka chyba najgorsza ze wszystkich części, jakie nakręcono, mnie to nie powaliło, fabuła mało ciekawa. Można zobaczyć żeby zabić czas, ale bez jakiegoś większego spuszczania się. SŁABO SŁABO!!!!

ocenił(a) film na 8
lukaszov20

Może dlatego, że w filmie jest pełno czarnego humoru. By zrozumieć treść żartów należy bardziej wgłębić się w ich znaczenie. A co do fabuły filmu to nie do końca się zgadzam z twoją opinią- prawdą jest to, (spoiler) że fabuła opowiada o chęci zarobienia przez galów wielkiego majątku. To odnosi się również do sytuacji polskiej młodzieży, która opuszcza swój kraj i wybiera życie za zagranicą, życie w luksusowych mieszkaniach, pracę wynagradzaną obcą walutą... Mimo małej ilości żartów, widza na pewno zainteresuje to co się dzieje na ekranie (mnie w każdym razie zaciekawiło), fakt- nie wybuchałem niepohamowanym napadem śmiechu, ale czasami w niektórych momentach uśmiechałem się lub rechotałem słuchając dialogów, niektórych postaci.

ocenił(a) film na 10
lukaszov20

Dla mnie natomiast to perfekcja. Od tak dawna nie było tak świetnie zekranizowanego zeszytu z "Asteriksem", przeniesiono dosłownie wszystko. Charakterystyczny kulfoniasty wygląd postaci z ich sposobem poruszania się. Ironiczny i sytuacyjny humor, styl wypowiedzi Cezara. Jestem bardzo zadowolony, a ta część cyklu udowadnia nam słabość filmów aktorskich. Jak ekranizować A&O to tylko jako animacje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones