PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625402}

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Astérix: Le domaine des dieux
6,7 21 552
oceny
6,7 10 1 21552
5,7 3
oceny krytyków
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Nawet nie wiem od czego zacząć. Świetna historia i postacie. I mówiąc postacie mam na myśli całą resztę osady. Poraz pierwszy w animacji Asterixa mogliśmy bliżej poznać pozostałych mieszkańców wioski. W sumie film jedynie w połowie skupia się na Asterixie i Obelixie a w połowie na pozostałych postaciach, jednak jak dla mnie to idzie na plus. Oprócz tego dostajemy mase nowych postaci, które też są świetne. Jeżeli chodzi o animacje to uważam że dość dobrze oddaje kreskę komisów i poprzednich części przygód Galów. I choć jest to część skierowana do raczej starszej publiczności dzieci znajdą tam coś dla siebie. Gdyby nie to że w dziciństwie oglądałem Asterixa to ta część byłaby moją ulubioną. Ale przez nostalgię Jest ona zaraz za "Asterix w Brytani" i "12 prac Asterixa" i na równi z " Wielką bitwą Asterixa"

ocenił(a) film na 9
Konradomorelo

A no i jak zwykle Rzymianie rozwalają system tyle że tym razem w nieco inny sposób :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones