PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,3 25 061
ocen
5,3 10 1 25061
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Patopoprawność także w Kleksie. Był Adam Niezgódka bo tak było w książkach ale dorwała się lewica i będzie feminizacja. Można od razu było dać mulatkę i wtrącić wątek homoseksualny Kleksa. A co! Jak szaleć to szaleć. Znając megalomanię Kwaulskiego to będzie tam wszystko. Poza sensem i zgodnością z książkami

ocenił(a) film na 7
Sanderus

Napisałeś, że został wpojony Ci szacunek a obrażasz ludzi od turbolewaków pisząc dalej, że jednych i drugich nienawidzisz. To jest dopiero hipokryzja.

kwa007

Ja tylko odbijam piłeczkę za "patoprawicę".

ocenił(a) film na 1
Sanderus

Sam śmieciu, prawiczkowy polaczku, zaczynasz, a potem płaczesz i bredzisz.

Matrioszek

Spier...laj ofiaro pękniętej gumy.

ocenił(a) film na 1
Sanderus

Szczekaj dalej, kupo rzygów zrobiona przez kulawego psa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Sanderus

Gdybyś nie był debilem, przestałbyś bredzić i wróciłbyś do ojczulka, którym jest kulawy i ślepy pies, który niechcąco wyr*chał syf spod latarni nazywający się twoją matką, po czym cię wyrzygał. Jednak jesteś debilem, obsrany chłoptasiu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
sebastian_lisiewski

Nie ćpaj, bo bredzisz i się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 1
Matrioszek

won na zachód ty zgniła częścio od roweru, A KYSZ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Maciek_2

a ja tobie życze troche rozumu do tego lew4ckiego łba i żeby nauka w końcu doszła do tego jak wyleczyć takie "przypadki" jak ty, żebyś w końcu zaznał normalnego życia z Kobietą i doczekał własnego dziecka, tylko mam nadzieję że zmądrzejesz i nie będziesz chciał go wychowywać ze swoim f4gasem do którego się wypinasz tyłem

ocenił(a) film na 6
sebastian_lisiewski

glodnemu chleb na mysli. jak chcesz sie wypinac to spoko. ja nikomu do lozka nie zagladam a ty widac masz jakas seks obsesje.

Sanderus

Chylę czoła

Sanderus

Ale tak po prostu. Co Ci przekaszkadza że ktoś za własne pieniądze robi własną adaptacje książki, której akcja dzieje się w świecie fantastycznym. Gdzie tu te twoje lewactwo. Że wymyślony świat jest za mało co...?

Jakub_Jko

Może to, że bardzo, ale to bardzo nie lubię, gdy wprowadza się drastyczne zmiany do ekranizacji książek. Zmienili płeć głównego bohatera, co jest dla mnie taką samą głupotą jak zmiana koloru skóry Rolanda w Mrocznej wieży. Po co? W imię jakiejś chorej postępowości? A zanim mnie zaczniesz łapać za słowa, to zobacz, że moja wypowiedź o lewactwie była w nieco innym kontekście i była też odpowiedzią dla jakiegoś barana, który wszystkich komentujących owe chore zmiany w filmie nazwał "patoprawicą". A gdzie tu prawica???

ocenił(a) film na 5
Sanderus

ale to nie jest ekranizacja książki ?

xharythion

To niech zmienią nazwisko głównego bohatera/bohaterki/bohatercza + 3685 innych płci, żeby nie było że dyskryminuję.

ocenił(a) film na 6
Sanderus

Ale dlaczego mówisz reżyserowi jak ma kręcić swój film ? Miał taką a nie inną wizję i co tobie do tego ? Ja mam też wejść do twojej firmy i zacząc ci wszystko przestawiać po swojemu i masz siedzieć cicho ? Masz wybór i nie musisz oglądać filmu. Film Kawulskiego nie jest ani adaptacją ani ekranizacją tylko filmem na wybranych motywach. Tak samo zresztą jak oryginalne filmy z lat 80 które też adaptacjami nie były. Rynek sam zweryfikuje czy taki film przejdzie czy i nie sądząc po sprzedaży biletów jest ok.

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

weź ty zniewieściały tępaku odwal się od dziecięcych filmów. Przypominam że to "dzieło" głównie dla dzieci, więc PRECZ. Wiem że tak bardzo zniewieściały jesteś że aż musisz bajki dla dzieci oglądać bo nie masz własnego dziecka aby z nim pójść do kina, ojejku ale peszek...

qboot

Też byście płakali, ale Filmweb nie dodaje filmów, które mogłyby wam się nie spodobać, nawet jeśli mają 40 tysięcy głosów na IMDb, żeby nie narazić waszych postępowych serduszek https://www.filmweb.pl/forum/filmy/What+is+a+Woman+documentary,3302306#post_1689 %204598

_xoy_

Ja tam wolę Romper Stomper! Serial też niezły!

xPERUNx

Bezapelacyjnie.

qboot

No nie, bo płaczecie z innych powodów

qboot

Nie? hahaha

ocenił(a) film na 1
qboot

pato to będzie za 20 lat jak tu ruscy wpadną (przypominam że tam już 6 latków uczą na lekcjach w szkole jak przeładować karabin) a u nas będą same cio^y lgbt a nie prawdziwi faceci i kto obroni ten kraj ?

hoze

Ja mam rozwiązanie na problemy wszystkich ludzi narzekających na "lewactwo" w filmach - nie oglądajcie.

maliszkon

Trudno jest to zrealizować, kiedy jesteśmy bombardowani tego typu filmowymi zwiastunami przy KAŻDYM filmie z kategorią PG-13.

ocenił(a) film na 5
religawojtek

to zacznijcie robić swoje... białe, męskie filmy.

xharythion

W punkt :)

ocenił(a) film na 1
xharythion

Prawiczki pisiorskie nie potrafią niczego, prócz płaczu i bredni.

hoze

A to przypadkiem nie zapowiada się na kontynuację? Ze Ada odkryje tajemnice rodzinna, zapewne o swoim ojcu Adamie?

ocenił(a) film na 8
hoze

Przecież na trailerach oraz występach publicznych Pan Kleks zachowuje się jakby był homoseksualny więc bym się nie zdziwił.

ocenił(a) film na 3
topguy1984

raczej na prochach, robi z siebie idiotę

ocenił(a) film na 6
topguy1984

No tak bo Fronczewski zachowywał się jak Rambo :)

ocenił(a) film na 7
hoze

wyjaśnienie jest bardzo proste: dziewczynki też chcą mieć swoje przygody

hoze

Nie popłacz się

ocenił(a) film na 1
hoze

Zacznijmy od tego że Kawulski nie jest reżyserem, miał kasę do wydania to wydał jego sprawa ale żeby być reżyserem wypadało by jakieś studia skończyć. Taki z niego reżyser jak z Mroczków aktorzy.

hoze

Jak się dorwie prawica, to Adaś Niezgodka będzie żołnierzem całym na biało czerwono, konajacym za ojczyznę i za królową polski i króla polski w akompaniamencie bogurodzicy grane przez Macierewicza i Suskiego

hoze

Żenada, że ludzie nie potrafią dostrzec, że świat dookoła nas się zmienił. Może w Polsce jeszcze nie wszędzie to widać -chociaż coraz częściej ale np. moja siostrzenica mieszkająca w Irlandii około połowę klasy na złożoną z imigrantów. Doprawdy dziwi kogokolwiek w dzisiejszych czasach, że w magicznej szkole nie ma samych Polaków ? tak naprawdę nie wiem też co jest tak szokującego, że ludzie nie mogą przeżyć, że dziewczynka jest główną bohaterką. To aż tak bolj ? Tak, film jest pełen odstępstw od książki. Być może tytuł powinien być inny. Ale powiem malkontentom w sekrecie, że po pierwsze to film dla dzieci (ale nie radzę brać do kina najmłodszych ), a po drugie nie ma przymusu oglądać.

hoze

Pitolicie. Byłam w kinie na przedpremierze i było zajebiste.

ocenił(a) film na 3
Phoenix_4

jeśli masz 4 lata i jaraja cie teletubisie i kicia kocia, to tak. Pojedynki na dowcipy i infantylna fabuła + zerowa gra aktorska to wszystko co można o tym powiedzieć

hoze

Przecież Ada jest córką Adasia Niezgódki to jest całkiem inna historia i ma nie wiele wspólnego ze starą Akademią Pana Kleksa. Tu nie ma nic wspólnego z lewicą.

ocenił(a) film na 8
hoze

Nie widziałeś a marudzisz.

hoze

Zapominacie chyba o sławnej scenie z kąpiącymi się małymi chłopcami

hoze

Ojejku nie popłacz sie, że w filmie na podstawie książki (nawet nie ekranizacji) fikcyjna postac jest innej plci xD

hoze

Właśnie wróciłam z kina. Jestem oczarowana. Jest to Arcydzieło ♥️ Przepiękny i wartościowy film. Film inspirowany książką a nie taki sam. Dużo lepszy niż pierwsza ekranizacja. Czekam na kolejną część ♥️

ocenił(a) film na 1
hoze

lewacka poprawność+nieumiejętność skład scen, dała gniot jakich mało w odwołaniu do oryginału literackiego. producent nie powinien powoływać się tytuł książki. w tym kiczu filmowym brakuje tylko adaśki niezgódkowej w hebanowym kolorze skóry.

ocenił(a) film na 1
hoze

Rel.+1

ocenił(a) film na 1
pawelszlos

Lewica psuje filmy baby do kuchni a nie do filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones