PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 643
oceny
7,4 10 1 70643
7,0 21
ocen krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

Bardzo fainy film który bardzo trudno zrozumieć

ocenił(a) film na 8
riouna

a co konkretnie?

ocenił(a) film na 6
riouna

Według mnie film wydał się średni, tylko końcowy monolog ojca był bardzo dobry.

przemyslav07

Przyzwoity, solidny, konkretny, wciągający. Dla mnie lepiej niż średni, chociaż nie żadne genialne dzieło.
Nie wiem, co trudno zrozumieć? (pytanie do otwierającego)

ocenił(a) film na 5
ravQ

Nie rozumiem ostatniej sceny, ani tego w jaki sposób tytuł filmu odnosi się do fabuły.

plantum

Film jest opowieścią o ostatnich 24 godzinach przed udaniem się do pierdla. 25 godzina jest tym czasem istniejącym tylko w wyobrażeniu - co by było, gdyby spróbować ucieczki? 25 godzina to marzenie o wolności, która jest nieosiągalna.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ravQ

Niestety nie zgadzam się z stwierdzeniem,że to wyobrażenie nowego życia jest nieosiągalne,ponieważ tak naprawdę do końca nie wiemy jaki "scenariusz" wybierze główny bohater.

Enwues

We mnie film wyrobił mocne poczucie, że człowiek nigdy wolnym nie jest. Bohater może uciec w dowolnym momencie - a jednak spokojnie realizuje, krok po kroku, swoją drogę do więzienia. Stany są jeszcze większym pierdlem, wszyscy pokazani bohaterowie są "w czymś" uwięzieni. Myślę, że ucieczka skończyłaby się ciągłym gapieniem w okno, czy czasem już po mnie nie jadą. Nie wierzę w inny wybór, jak podjechanie do bram pierdla.
Ale w sumie masz rację, nie wiadomo.

riouna

Chyba trzeba cierpieć na poważną chorobę żeby go żle zrozumieć :)

ocenił(a) film na 5
kondi143

Dlaczego obrażasz ludzi? Nie rozumiem ostatniej sceny, ani tego w jaki sposób tytuł filmu odnosi się do fabuły.

ocenił(a) film na 9
riouna

Kilka scen jest rewelacyjnych i świetna gra aktorska. Przesłanie smutne ale niestety prawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones