PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642167}

Zemsta Urzędasa

Gefeuert! - Dein letzter Tag
6,5 232
oceny
6,5 10 1 232

Zemsta Urzędasa
powrót do forum gry Zemsta Urzędasa

Bardzo chętnie pomogę w rozwoju tej gry, gdyż kupiłem ją i mam wszystkie niezbędne
informacje. Nie wiem tylko jak je umieścić.

producent: Limbic Entertainment
wydawca: Blackstar
wydawca PL: Lemon Interactive
wymagania wiekowe: 12+
Oryginalna nazwa: Sacked - your last day

Obrazek oryginalny: (pełno tego w google)
Gry powiązane: (bezpośrednio) Zemsta kujona, (podobne) Sąsiedzi z piekła rodem 1,2,3,
Zgrywus: Wykończ Szefa

Jeżeli przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to chętnie dopiszę.

HakerDaniel

Fajnie by było gdybyś nie stawiał takiej gównianej grze dziesiątki.

crazy_race

mi się podobała, masz prawo do własne opinii, pozdrawiam

HakerDaniel

Ale czemu od razu 10 ? Zawyżasz niepotrzebnie ocenę.

crazy_race

Taka jest moja opinia. Każdy ma prawo mieć własną. Tak samo mogę zapytać, czemu 1. Zaniżasz niepotrzebnie ocenę.
Mamy różny gust i różne preferencje. Mi ta gra spodobała się z powodu jej tematyki, sposobu gry. Nie interesowała mnie grafika itp.
Bardzo mnie wciągnęła, pomimo, że z okładki nie wydaje się zachęcająca.

pozdrawiam

HakerDaniel

Do cholery czy ty słuchasz ? Ta gra nie zasługuje na 10 choćbym nie wiem jakbyś to argumentował. Dziesiątka należy się grom wybitnym, jeśli stawiasz dziesięć to nie tylko dlatego ze dobrze ci się grało. 10 równa się grze niemal idealnej po każdym względem graficznym, fabularnym, technicznym, gra która cię wieloktornie zaskakiwała i może nawet wzruszyła albo poruszyła. Gra do której wielokrotnie się wraca. A to ? To jest gówniana gra w którą gra się raz z ciekawości, a potem się o niej zapomina . Zwykła niczym się nie wyróżniająca gra której jedyną siłą jest prostota i gameplay który z początku wydaje się oryginalny. Tu się nie liczy opinia tylko zwyczajny zdrowy rozsądek. Twoje dziesięć nic nie znaczy.

crazy_race

Tak samo jak nie zasługuje na 1.
Przykro mi, ale dla mnie jest wybitna, bo odchodzi od innych oklepanych tematów i bardzo mi się spodobała. Jeżeli ciebie tylko interesują kolejne części, tej samej oklepanej gry, to bardzo mi przykro.

pozdrawiam

HakerDaniel

*facepalm* Gra o "sikaniu w biurze" jest dla niego wybitna. Nie mam siły do takich ludzi.

crazy_race

Może jednak czas, zrozumieć iż każdy z nas ma inny gust.

pozdrawiam

HakerDaniel

Przestań pisać pozdrawiam za każdym razem na końcu. To bez sensu. Wiem że masz inny gust tylko, ale ile razy mam ci powtarzać że to nie jest gra na dziesiątkę. Koniec i kropka. Proszę bardzo postaw sobie 9,8,7 ale 10 ? Nie ma takich argumentów które by przekonały mnie że ta gra zasługuje na dziesięć.

crazy_race

Bardzo mi przykro, że uprzejmy sposób komunikacji jest dla ciebie mało istotny.

HakerDaniel

Nie po prostu jak się kogoś wita i żegna robi to tylko raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones