PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 320
ocen
7,3 10 1 5320
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

9.0

ocenił(a) grę na 8

Ciężko mi to przyznać ale po 9.0 ta gra zmieniła się z jednej z najlepszych gier w totalnego gniota. Po prostu nie da się już w to grać

ocenił(a) grę na 5
kacper4008

Szanuję Twoją opinie, ale ja uważam, że po aktualizacji 9.0 gra stała się znacznie lepsza.Podoba mi się nowa, bardzo realistyczna grafika, czekam z radością na wprowadzenie silnika Havok, który urealistyczni system zniszczeń.Czy mógłbyś mi wytłumaczyć, dlaczgeo ta świetna gra przestała Ci się podobać ? Czy realistyczna oprawa audiowizualna laguje ci grę ? Czy może nie jesteś zadowolony z dodania bitew historycznych.

ocenił(a) grę na 8
Fabian3200

Denerwuje mnie to że próbowali zrobić coś lepszego z grafiką ale niestety zrobili ją "za dobrze" i teraz są znacznie większe lagi

ocenił(a) grę na 5
kacper4008

Bardzo podoba mi się nowa grafika, ale jak już mówiłem szanuję twoje zdanie. Być może rzeczywiście nowa grafika jest zbyt dokładna, ale mi osobiście gra laguje się stosunkowo rzadko.

ocenił(a) grę na 8
kacper4008

Co do grafiki. Blondynka która się przefarbuje i tak jest blondynką. Do momentu wprowadzenia nowego silnika graficznego gra nadal będzie miała lagi. Wprowadzają różne bajery, filtry, modele z zagęszczoną siatką ale to i tak bez znaczenia bo gra nie obsługuje wielordzeniowych procesorów. Amen

ocenił(a) grę na 10
vodka85

czyli 2 rdzeniówki też nie obsługuje ???

ocenił(a) grę na 10
kacper4008

no niestety jak kiedyś grałem na najwyższych to tera na ultra niskich :)

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

No niestety nie obsługuje.

ocenił(a) grę na 10
vodka85

jestem niejarzacy w tych sprawach :) obsługuje tylko pojedyncze ???

ocenił(a) grę na 3
kacper4008

World of warships również zepsuli w ostatnim patchu, przynajmniej jeśli ktoś grał lotniskowcem... Masakra co za dzbany w wargamingu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones