PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639168}

ISS Pro Evolution 2

World Soccer Jikkyou Winning Eleven 2000: U-23 Medal Heno Chousen
8,7 458
ocen
8,7 10 1 458
World Soccer Jikkyou Winning Eleven 2000: U 23 Medal Heno Chousen
powrót do forum gry World Soccer Jikkyou Winning Eleven 2000: U-23 Medal Heno Chousen

Do tej pory lepsza niż każda Fifa :). Proste sterowanie, świetna jak na tamte czasy animacja i kapitalna dynamika rozgrywki. Jedna z gier mojego życia. Jedna z nielicznych gdzie liczą się tylko prawdziwe umiejętności.

ocenił(a) grę na 10
DIDASKALIA

Zgadzam się w zupełności. Muszę przyznać że moje pogrywanie w piłkę skończyło się właśnie na tym tytule. Nie potrafiłem się odnalezć w nowszych produkcjach z tej samej "stajni". W ISS PRO 2 liczyły się prawdziwe umiejętności ponieważ każdy z każdym mógł wygrać. Statystyki graczy nie gwarantowały sukcesu. Miałem czasami piękne wrażenie że dzieło Konami wchodzi w naszą wyobraznie i potrafi czytać w naszych myślach. Okazuje się ze najważniejsza była predyspozycja psychiczna danego gracza w danym dniu.Zdarzały się często mecze gdzie przy stanie 0:2 do przerwy można było poprzez małą zmianę ustawienia czy wpuszczeniu nowego zawodnika zdziałać cuda kończące mecz wynikiem 2:3. Blisko było tej grze do rzeczywistej piłki gdzie czasami o wyniku decydował przypadek lub łut szczęścia. Arcydzieło !!!

ocenił(a) grę na 10
makan156

Naprawdę nie sądziłem, że ktoś odpisze.
"Miałem czasami piękne wrażenie że dzieło Konami wchodzi w naszą wyobraznie i potrafi czytać w naszych myślach"- doceniam piękno i trafność sformułowania.
Grałem w nią prawie codziennie przez 4 lata od 2002r. Potem przerzuciliśmy się z przyjaciółmi na PES 6, w którego gramy do tej pory. Jakieś 3 miesiące temu coś mnie tknęło i kupiłem oryginał ISS'a.... ściągnąłem emulator i.... magia powróciła.
Znowu zaczęły się klasyki Anglia- Chorwacja (Anglia to zespół mojego przyjaciela i zarazem największego rywala)

Ta gra to dla mnie kwintesencja wirtualnej rozgrywki pomiędzy dwoma graczami, gdzie naprawdę wiele czynników może się złożyć na zwycięstwo lub porażkę. Właśnie w dysponowaniu tymi czynnikami objawiają się prawdziwe umiejętności gracza.

Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
DIDASKALIA

Kurna powiem ci, że chyba tez tak zrobię i ściągnę emulator bo na xbox tego raczej nie odpalę :). Mam oryginalnego ISS Pro 2 zakupionego na allegro dwa lata temu za 15 zeta chyba. Miałem wątpliwości co do tego czy będę mógł nabyć oryginalną wersję. Gotów już byłem płacić na ebay Anglikowi ale w ostatniej chwili gra pojawiła się na allegro. Z tego co pamiętam na którejś z nowszych playstation można było poprawić tekstury po czym gra wyglądała ładniej. Ciekawe czy taka opcja jest możliwa na emulatorze. My tez długo męczyliśmy ISSa na domowych pięcioosobowych turniejach. Niezapomniane chwile, w których emocja osiągały zenitu. Zawsze brałem Urugwaj do którego do dziś czuję sentyment (a propos dzisiejszego meczu :] ). Była to chyba najbardziej wyważona druzyna. W ataku Recoba z Silvą i czarnym koniem Zalayettą. Na skrzydle lewonożny Oliveira, który to przy dobrej formie był nie do zatrzymania.O'neil na środku pomocy. Długo by wymieniać . Dodam, że lewa noga Recoby nie miała sobie równych, szczególnie przy rzutach wolnych. Aż mi ochota przyszła na zagranie :D. Szkoda że te czasu mineły bezpowrotnie :]

ocenił(a) grę na 10
makan156

Na emulatorze wygląda bajecznie w porównaniu do psx, ze względu na akceleracje grafiki jaka oferuje emulator. Ja ściągnąłem emulator już dawno temu dla Tekken'a 3. Pod ISS musiałem go tylko skonfigurować (na youtube jest sporo instrukcji jak to zrobic) wszystko śmiga na win 7. Płyta do laptopa, laptop pod plazmę i uwierz mi, byłem w szoku jaka jest różnica w grafice między emulatorem, a bezpośrednio podłączonym do telewizora psx'em.

Przyznam, że ja kupiłem ISS'a za bagatela 45 zet'a więc trafiłeś okazję:)

Co do drużyn, to ja długo szukałem zespołu na Anglię mojego kumpla. Głównie potrzebowałem szybkiego obrońcy do "ganiania" za OWEN'em. No i znalazłem Chorwację. I się zaczęło. Kolega szybko znienawidził Boksic'a bo to istny kozak na ataku, Boban'a za doskonałe podania i rzuty wolne, oraz Jarnieg'o który bez problemów ścigał jego Owen'ka:)

ocenił(a) grę na 10
DIDASKALIA

Sciągłem sobie ten emulatorek Psxa i zaliczyłem już pare meczyków. Muszę ten program troszkę poznać bo na Macbooka nazywa się on PCSX-R . Nie wiem jak na Win 7 ale u mnie nie ma żadnych polepszaczy grafiki, chyba że jeszcze nie znalazłem takowej opcji. Najwyżej zrobie sobie miejsce na dysku na win 7 i zainstaluje emulatora na PC.

No tak Owena było cięzko drapnąć jak się rozpedził , podobnie było z Babangidą i Roberto Carlosem jak go kumpel na atak stawiał :) Ale tutaj zawsze było wyjście z sytuacji. Trzeba było tylko poszukać te wyjście jak napisałeś wyżej :)

ocenił(a) grę na 10
makan156

"Carlos na atak"- klasycznie:) Chyba w każdej grupie graczy grających w tą grę, znajdzie się jakiś "manager" stawiający RC na ataku:) Spróbuj z tym win 7 bo u mnie naprawdę na emulatorze wygląda to o wiele lepiej. Z resztą grafika w tej grze jest kompletnie nieistotna.

ocenił(a) grę na 10
DIDASKALIA

Ha Ha Carlos na Atak! oj tak pamiętam, sam się z siebie smiałem ze tak robię :) Kozak gra !

ocenił(a) grę na 10
drazik

Ale trzeba przyznać, że RC był dość bramkostrzelnym "napastnikiem". Szczególnie mocne strzały po ziemi wchodziły jak w masło.

ocenił(a) grę na 10
DIDASKALIA

A myślałem, że tylko ja tak robiłem:D Pamiętam też rzuty wolne RC, jak czasami robił ten rozbieg na palcach (czy jakoś tak), w każdym razie podobało mi się to i jak tak robił, to czułem, że fajnie przywali w piłkę.;)

DIDASKALIA

przybijam piątkę, w pełni się zgadzam, nie mam nic do dodania...to były czasy! ;)

ocenił(a) grę na 9
najprawdziwszypolak

Isspro 2 miałem w dniu premiery.Wszyscy kumple napieprzali tylko w biedną fifę.Jak zobaczyli u mnie iss to zaraz przenieśli
się na grę Konami....

mackal83

To i tak rozgarniętych miałeś kumpli. U mnie na osiedlu stronnicy fify byli jednak w większości, co mnie i brata zawsze dziwiło :)

ocenił(a) grę na 10
najprawdziwszypolak

A pamieta ktoś taką grę piłkarską, grałem na PSOne, w której graliśmy o ile pamiętam drużynami z ligi mistrzów/ Była to prawdopodobnie odmiana pro evo, tylko rozgrywki Champions League.

korndddd

Ja pamiętam, nazywała się chyba po prostu "UEFA CHAMPIONS LEAGUE", to był sezon w którym w grupie LM grał Sturm Graz z Sidorczukiem w bramce, Arsenal grał mecze grupowe na Wembley, a Dinamo Zagrzeb zmieniło nazwę na Croatia (na szcęście na krótko). Bodajże sezon 1999/2000. Z tego co pamiętam gierka nie była powiązana z iss pro.

ocenił(a) grę na 10
Marcinkolobrzeg

własnie chyba ten tytuł, tylko nie wiem czy to nie sezon 2000/01, albo 2001/02. pamietam , ze zaczalem w to grac w wakacje 2002.

korndddd

Czyli późniejsza edycja, swego czasu kolejne edycje wychodziły rok w rok.

ocenił(a) grę na 10
Marcinkolobrzeg

Nie wiesz czy jest gdzieś spis składów drużyn z kolejnych edycji gry? Pamietam, że grałem Arsenalem, sprawdziłem kadrę z sezonu 2001/2002 i w miarę się pokrywa, ale przydałby się jeszcze spis kadry z gry.

DIDASKALIA

Zróbcie te gry z trybem online to se pogramy w nie przez sieć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones