PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614473}

Diggles

Wiggles
7,5 418
ocen
7,5 10 1 418

Wiggles
powrót do forum gry Wiggles

Mi się to udało, ale uważam, że jest to chyba najbardziej męcząca (z drugiej strony fascynująca) i najtrudniejsza gra, w którą grałam.

ocenił(a) grę na 5
Lipstick_92

Mnie się nie udało. Może dlatego, że byłam dzieciakiem i brakło cierpliwości. Ale to prawda gra byłą mega denerwująca. Już nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale chyba te korytarze miałam tak rozbudowane, że wieki trwało wyprodukowanie czegośc tam lub czekanie aż wiggles gdzieś dotrze, Pamiętam, że szłam na obiad i w między czasie czekałam aż coś się stanie. Czasami chyba jak nie patrzyłam to coś szło nie tak i wigglesy umierały. Nigdy nawet się nie zbliżyłam do przejścia tej gry. Choć początek był obiecujący, jednak potem nie dało się grać. Gratuluję samozaparcia.

ocenił(a) grę na 9
magda9876

Oj, myślę, że byłaś na samym początky gry, także podejrzewam, że przeszłaś zaledwie jej 10% (natrafiłaś pewnie na Hipisów). Niestety, gra była tak długa, że w głowie się nie mieściło. Później problem tkwił w wigglesach - nie chciały się rodzić, a zmusić do kopulacji Wigglesków nie można było :). Zapewne nie robiłaś jedzenia swoim Wigglesom i dlatego umierały. Albo może ich nie karmiłaś, bo często się zdarzało, że nawet gdy dany wiggles umierał z głodu, sam nie wpadł na ten genialny pomysł, by coś zjeść i należało go do tego zmusić. Może jeszcze kiedys wrócisz do tej gry - polecam i pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 10
Lipstick_92

Ja też mogę się pochwalić ukończeniem tej gry zresztą jak większość mojej dawnej klasy. Grałem w nią jak jeszcze w gimnazjum byłem w jakimś czasopiśmie z grami ją dali. Kumpel który ją kupił jak się pochwalił w co teraz gra i opowiedział o co w niej chodzi to najpierw wszyscy się śmiali a potem cała klasa zagrywała, pamiętam jak dzień w dzień na każdej przerwie się gadało co kto nowego wybudował.

ocenił(a) grę na 9
rafus20l

To jestem trochę w szoku, że wiekszość grę ukończyła, gdyż zazwyczaj, większośc osobom gra po pewnym czasie zwyczajnie sie nudzi. Jest cholernie długa i pracochłonna.

ocenił(a) grę na 10
Lipstick_92

Małe sprostowanie mówiąc o klasie miałem na myśli tą męską część.

ocenił(a) grę na 9
rafus20l

No właśnie tak podejrzewałam ;).

ocenił(a) grę na 6
Lipstick_92

Jak dla mnie gra dość dziwna, próbowałem grać w tryb potyczki, ale był bez sensu, AI było na poziomie ameby, cudem było jak Wigglesy przeciwnika doszły do poziomu odkrycia kamieniarza. Ja najdalej w rozwoju doszedłem do przemysłowych udogodnień życia Wigglesów, elektrowni węglowej i walki łukiem, udało mi się też wybudować dojo. Niestety, ale nic więcej nie zdążyłem zrobić, ponieważ karły przeciwnika (3 przeciwników komputerowych) najzwyczajniej wymarła z głodu...

ocenił(a) grę na 10
Oriflamme

Szkoda ,że nie próbowałeś grać w kampanie bo była świetna.

użytkownik usunięty
Lipstick_92

Mi także się udało. Zdecydowanie polecam nie budować budowli, a jedynie przejmować je od innych klanów w każdym ze światów, chyba że ktoś chce mieć budynki z końca drzewa rozwoju :). Jak dla mnie gra jest niesamowita pod wieloma względami szczególnie pod względem muzyki jak i klimatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones