PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606905}

Władca Pierścieni: Powrót Króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
7,6 4 679
ocen
7,6 10 1 4679
Władca Pierścieni: Powrót Króla
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Powrót Króla

gra potrafiła nieźle irytować, np. z powodu za mocnych przeciwników, a że brak tu save'ów, bo są tu tylko checkpointy to czasami szlag trafiał, jak musiałeś "prawie" cały level przechodzić setny raz bo na jego końcu cię zabili...
Ale, tak poza tym to dość przyjemnie się grało.

ocenił(a) grę na 8
matix87

Tak... Zwłaszcza walka z olifantami!!

dolgorlz

Pola Pelennoru to jest przerąbana misja, zgadzam się. Do tego trzeba jeszcze nazgula rozwalić

ocenił(a) grę na 8
jasien001

O, własnie zapomniałam nazwy tych pól ;] Dzięki ;]

ocenił(a) grę na 7
matix87

No zdecydowanie zbyt trudna i chyba nawet nie przeszedłem jej do końca(zwłaszcza że miałem złamaną rękę)...mimo to podobała mi się :)

ocenił(a) grę na 6
Matey90

Dla mnie też dobra gra ale nie umiałem przejść mostu z duchami.

matix87

Najbardziej irytujące Minas Tirith na tym murze.Orkowie ciągle wbijają po drabinach itd.Najciekawsze misja( i najlepsza według mnie) to Pelennor, Cirith Ungol oraz droga do Isengardu.

kilek1

Ah, chyba kojarzę, co się było Gandalfem i trzeba była odpychać drabiny, i odpierać nadciągających trolli pchających tee, noo, "urządzenia" po których wchodzili orkowie ??

matix87

Tak, ale to to jeszcze nic. Najbardziej denerwowało to mrowisko orków, gdzie trzeba było biegać do katapult.

użytkownik usunięty
naza

Nie trzeba było:) Gandalf może rozwalić wieże oblężnicze czarami.

ocenił(a) grę na 8
naza

To była najlepsza "misja" właśnie. Legolas z dobrymi bonusami i możnabyło siekać i siekać :)
Mi się zawsze kończyli orkowie po ok 240 chyba sztukach

użytkownik usunięty
matix87

Ale to jest świetne! Zawsze grałam w tę grę, gdy byłam zła i masowe walenie orków kijem po gębach (używałam najczęściej postaci Gandalfa) - kojąco wpływało na moje samopoczucie :-)
Nigdy tylko nie udalo mi się w opcjach dodatkowych zwyciężyć w walce pod kamieniem (od niego się chyba zaczyna - jest na pierwszym poziomie) - doszłam tylko do 18- stej planszy...

helmowy jar
Isengard Osgiliath ścieżka umarłych
I I I
I I I
Pajączki Boss umarłych
I I
I Południowa Brama
Minas Tirith na murze Cirith Ungol I
Minas Tirith przed bramą I Pelennor
Góra przeznaczenia I
Czarna brama
+ 2 Palantiry

Jest 15 poziomów,więc jak mogłaś dojść do 18?:D

kilek1

chodzi jej o dodatkowe tryby , one chyba się odblokowują po przejściu gry , że masz fale przeciwników i ich napierniczasz...

cuddy18

a dodatkowe tryby to nie są przypadkiem własnie palantiry?

ocenił(a) grę na 8
Progresywna

Jej chyba chodzi o 18 falę w jednym z Palantirów

ocenił(a) grę na 8
matix87

No i właśnie to mi się w niej najbardziej podobało. Bardzo trudne plansze i bardzo trudni przeciwnicy. I w dodatku bardzo duża różnorodność misji. Raz walczysz z umarłymi, raz odpierasz szturm Orków, raz przedzierasz się przez Osgiliath, a jeszcze innym razem męczysz się z pająkami. Mumakile, trolle, nazgule, pająki, orkowie, uruk-hai, gollum... Tylu ciekawych i trudnych przeciwników. Najbardziej podobała mi się misja walki z orkami u bram Gondoru(lub Rohanu). Tam to trzeba było tylko zabijać orki. To było piękne!

doliwaq

Gra świetna,ale prawdziwą frajdę sprawia dopiero w grze na dwóch graczy. Południowa brama, Gimli, Legolas i konkurs kto zabije więcej orków... to jest to!

FRODOLIVES

Tak, zgadzam sie. Najpierw przeszedlem ja sam, a pozniej gralem z bratem. Super jest do grania na dwoch - mozna robic zawody, kto wiecej zabije wrogow. Dla mnie 9/10. Pozdrawiam;)

matix87

Pochwalę się Legolasem, Aragornem, Gandalefem i Faramirem na 20stym poziomie:) Drugi Palantir odblokowany po spełnieniu wymagań, jest strasznie cieżki do przejścia Faramirem (który ciągle leży) najlepiej Aragornem lub Legolasem, który wypuszcza podwójne strzały. Mnie w grze denerwuje kamera, która ustawia się jak chce :P niezależnie od moich potrzeb :P No i fakt, że w zadaniu z entami, drzewce Cię depczą, wiec nie dość że trzeba zabijać orków to jeszcze uważać na nogi:P Dla mnie najcięższy była ucieczka z jaskini po zabiciu Króla Umarlych bo lecą kamienie :/ Ale po setnym przejściu można zapamiętać skąd leci:P

ocenił(a) grę na 10
matix87

Dla mnie jedna z najlepszych gier przeszedłem ją 3 razy samemu i 2 razy z siostrą a najlepsze było jak z kolegą graliśmy w sylwestra w tą gre , bez żadnych kodów przeszliśmy wszystkie misje, bez powtarzania co mnie zadziwiło bardzo w 2, 5 godziny i tylko dwa razy Aragornowi życie umknęło od CAŁOŚCI , koledze czasem nawet aż do żółtego umykało bo grał Legolasem ale zabił 1/3 przeciwników więcej niż ja.O ponownym odrodzaniu nie ma mowy rzecz jasna .

ziomek5548

Jak dla mnie gra tylko i wyłącznie do gry na 2 osoby :) O wiele przyjemniej się gra ,a i można się pośmiać czasem. Pamiętam, jak kolegę zawsze nerwica brała gdy mu wszystko wybijałem Legolasem. Jedyny chyba minus, że tak mało poziomów (nie licząć skopanych checkpointów).

ocenił(a) grę na 8
safkozord

Nie wiem jak na PC ale na PS2 kozacko sie gra,zarówno samemu jak i z kimś :)

matix87

ja miałem problem z przejściem potyczki z królem umarłych dlatego że waliłem prawym jak zacząłem lewym wszystko git już było

ocenił(a) grę na 10
hhhhggh

Udało mi się przejść całą grę, ale rwałam sobie włosy z głowy garściami na walce z olifantami na Polach Pelennoru i przy obronie murów Minas Tirith. Chętnie zagrałabym jeszcze raz, ale nie wiem czy miałabym tyle cierpliwości, co kilka lat temu ;)

matix87

polecam gre Project IGI. ;) jedynke gra cudo! i wlasnie przez to ze ciagle na koncu cos niw ychodzilo jak juz sie przeszlo dana misje stales sie "bogiem" ;) super uczucie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones