PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629919}
8,7 350
ocen
8,7 10 1 350
Vagrant Story
powrót do forum gry Vagrant Story

gra wybitna

ocenił(a) grę na 10

To jedna z tych gier, których po zagraniu nie zapomina się już nigdy. Niesamowicie rozbudowana. W ogóle niesamowita pod każdym względem. Osobiście uważam, że to jedna z najlepszych gier wszech czasów .Mimo że sam główny wątek fabularny jest dosyć krótki to osobiście spędziłem z grą ponad 200 godzin!!! Polecam wgłębić się w tę produkcje a gwarantuje, że nikt nie będzie żałował.

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

Tak nie zapomnę tej gry nigdy. Trafiła w moje ręce przypadkiem i obym w życiu miał więcej takich przypadków. Jak dla mnie w top 5 gier na psx. No i temat Sidneya...

pan_janusz

Zgadzam się w 100%...gra wspaniała, genialnie rozwiązany system walki i rozwoju postaci...do tego nie grałem w żadną inną grę w której tak cholernie rozwinięty byłby upgrate broni i zbroi. Ehh, kiedyś to robili fajne gry;)

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

Gra, w ktora bede pykal nawet jak juz bede chodzil z laska, ghe ghe! Oryginal lezy na polce, PSOne w szafce. Zawsze jak jest ochota, to sie go podpina i szpilanie do nocy! Tytul NIEZAPOMNIANY!

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

Pakowanie wszystkiego na Damaskus zajmuje trochę, a to 30 kilka chain'ów do wprowadzenia doprowadzało do szewskiej pasji, bardzo unikatowa gra nie tylko za czasów PSX'a nawet teraz szkoda, że po fuzji Square ssie pytonga na całej linii. PSX IS NOT DEAD !

ocenił(a) grę na 10
IronBastard

No lepiej bym tego nie ujal ^^. Mam taki zwyczaj, ze co roku, przynajmniej raz, ukanczam Vagranta. Mimo tego, ze znam gre na wylot, pamietam wszystko co sie wydarzy... To i tak oddaj czesc najlepszej grze we wszechswiecie!

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

To dla tej gry warto kupić PSXa. Gra strasznie niedoceniona (sprzedaż) :(
To jedna z tych gier które po prostu musiałem mieć w oryginalnym pudełku na półce. Taki must have obok fajnali, silenta i mgsa :)

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

Zgadzam się całkowicie; to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem (jeśli nie najlepsza). Przeszedłem ją chyba z 7 razy, nigdy w życiu w żadną grę nie grałem tak długo. Niesamowicie wciągająca, rozbudowana, no i ten klimat... nie do przebicia !! Choć przyznam, że ze względu na trudny angielski użyty w grze miałem wiele problemów ze zrozumieniem fabuły.
Ahh... chciałbym w to jeszcze kiedyś zagrać, niestety mój PSX już dawno nie działa :(. Są oczywiście emulatory, ale to nie to samo ;).

ocenił(a) grę na 10
cronomaster

Widzę, wywołałem małą lawinę opinii swoim wpisem;) i dobrze. Gra jest ponadczasowa wszyscy o tym doskonale wiemy.. Ostatnio miałem okazje przechodzić ją na PSP przez ePSXe Emulator. Przypomniały mi sie stare czasy.

pan_janusz

ja również ją pamiętam, dodatkowo klimatyczna muzyka z intro oraz kawałek "The Crimson Pain" ;)

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

Kiedyś grałem w nią na PSX. Teraz po długim czasie kupiłem ją w PS Store na PS3 za 25 zł. Grafika wygląda na tle dzisiejszych tytułów archaicznie, ale ma więcej grywalności od tych wszystkich nowości razem wziętych. Perełka.

ocenił(a) grę na 10
NiW_Adams

Dokładnie. Dziesiątki godzin zbierania odpowiednich rzeczy i do kuźni:) Wykucie wszystkiego w damaskusie dawało niesamowitą frajdę. Wspaniałe czasy się przypominają.

ocenił(a) grę na 10
pan_janusz

Katowalem niemilosiernie na PSXe. Racja nie doceniana gra lecz grywalna jak diabil. Nad trzymam ja na karcie w moim staruskim PSP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones