PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611338}

Twierdza

Stronghold
8,2 6 132
oceny
8,2 10 1 6132
Twierdza
powrót do forum gry Twierdza

Stara, dobra Twierdza

ocenił(a) grę na 10

Nic dodać, nic ująć :) Grało się godzinami, oj, grało.

Ale nie lubię kolejnych części.

kashia_

a crusader?jest jeszcze lepszy

ocenił(a) grę na 10
hhhhggh

No właśnie crusader nie za bardzo mi podszedł, co nie znaczy, że uważam go za złą grę. Po prostu klimat Twierdzy jak dla mnie wygrywa z Crusader. Grałam jeszcze w Twierdzę 2, może być, ale to już nie to samo co w poprzednich częściach i zdecydowanie ma mniejszy poziom trudności.

Chyba trochę nieprecyzyjnie użyłam słów "nie lubię". Powinnam napisać "nie przepadam".

kashia_

rozumiem Cię z jednym się nie zgodzę twierdza 2 jest trudniejsza dla mnie może dlatego że czasem trzeba wymyślać takie trochę abstrakcyjne rozwiązania i jak np. w poprzednich częściach budowałeś 3 warstwy muru choć jedna była ok to tutaj wręcz przed ostatnim atakiem burzysz niezbyt dobrze zbudowaną warstwę muru.właściwie z wyjątkiem zdania o crusejderze się zgadzam właściwie twierdzy 2 (i taki komentarz!) dałem po to żeby odstraszyć ewentualnych rabusiów którzy ją bedą wychwalać a uniżać twierdze 1.

ocenił(a) grę na 10
hhhhggh

Twierdza 2 ma wprowadzoną przestępczość i to jest jej jedyna zaleta, której nie ma w jedynce. Osobiście uważam ją za łatwiejszą grę, łatwiej mi się ją przeszło, mimo tych abstrakcyjnych rozwiązań. No, ale to już kwestia gustu. Jak dla mnie nic nie przebije fabuły ze Szczurem, Wężem, Wieprzem i Wilkiem.

ocenił(a) grę na 8
kashia_

Zgadzam się ;) W dwójce o wiele gorzej mi się grało, może to dlatego że w dwójce jest zupełnie inny klimat tak mi sie wydaje przynajmniej. I oczywiscie w pierwszej częsci nic nie pobije Szczura, Węża, Wieprza i Wilka.

użytkownik usunięty
hhhhggh

pamiętał jak w Krzyżowcu w jednym gospodarczym trybie kiedyś zabudowałem dosłownie całą mapę
i miałem surowców złota żywności wszystkiego na sekundę tyle ze już nie nadążałem ehhhhhh to czasy stare były
łezka w oku

starA dobra twierdza.

ocenił(a) grę na 9
hhhhggh

oj tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones