PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614760}
8,0 158
ocen
8,0 10 1 158

Top Spin 4
powrót do forum gry Top Spin 4

na temat tej gry. Jest pełno forów na temat wirtualnej piłki nożnej, ale taki właśnie tenis, hokej, koszykówka mają minimalny odzew w polskich internetach. Więc jak, gra ktoś jeszcze w to ?

Mam parę pytań i problemów związanych z grą.

Kropa94

Gram już kilka lat i ciągle nie mam dość. Mam nawet mały kanał na Youtube poświęcony tej grze: https://www.youtube.com/channel/UC6ZTA23VIm6o53k93g2o2OQ

Jakie masz pytania? :)

ocenił(a) grę na 9
MeRkUrY92

Ooo, super zobaczyć zajawkowicza :)

Ogólnie już ze wszystkim lecę, ale mam problem z kiwką pod siatę - na 10 prób, max.3 wchodzą...
Prawy spust + X ( xbox360)

Kropa94

Chodzi o skrót? W tym przypadku najważniejszy jest timing. Żeby wykonać poprawnie skrót czasem nawet dobry timing nie wystarczy, bo piłka potrafi upaść obok linii bądź uderzyć w siatkę. Skrót musi być zagrany przy perfekcyjnym timingu. Generalnie zasada jest taka, że piłkę uderzamy zaraz po odbiciu. Nigdy przed, moment po bądź natychmiastowo po odbiciu w zależności od tego czy piłka jest szybka czy wolna. Jak jest wolna warto wykonać krok naprzód i się do niej zbliżyć, a następnie zagrać skrót. Żeby skrót był skuteczny wcześniej trzeba popracować nad rywalem, aby znalazł się poza kortem. W tym celu warto zagrywać wyrzucające top spiny (na Xboxie to będzie przycisk B), które sprawią, że rywal aby móc zareturnować będzie musiał znacznie odsunąć się od linii. Gdy tak się stanie można próbować grać skróta. W "Top Spinie 4" niełatwo jest zagrać kończącego skróta, ale dobry skrót spowoduje, że rywal będzie miał problem z dojściem do piłki i odegra na naszą stronę piłkę, którą będzie można natychmiastowo kończyć czy to przez minięcie passing shotem czy przez zagranie lobem.

ocenił(a) grę na 9
MeRkUrY92

Timing mam opanowany, ale przy skrótach mi nie idzie :)
Ogólnie doceniłem atuty control shotów - aby nie forsować siły mojego zawodnika, to najlepsze rozwiązanie.

Karierę ukończyłeś ? Ja już jestem bardzo blisko. Liczyłem na dream matche, ale jednak to nic specjalnego.

Kropa94

Karierę już bardzo dawno temu chociaż ostatnio nagrywam tryb kariery specjalnie na kanał, choć chwilowo nie mam czasu na kolejny odcinek. Od lat grywam w tryb online i tego najwięcej pojawia się na moim kanale. Swoją gre w znacznej mierze opieram na control shotach, gdyż są najskuteczniejsze w grze z prawdziwymi rywalami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones