PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609828}
7,8 3 506
ocen
7,8 10 1 3506
Tony Hawk's Pro Skater 3
powrót do forum gry Tony Hawk's Pro Skater 3

ulubiona część THPS. Może dlatego, że zagrywałem się w nia niemiłosiernie... Przeszedłem grę wszystkimi postaciami a potrafiłem nową postać zaliczyć na 100% w półtora godziny...

użytkownik usunięty
hien00

spoko jest ta część ale i tak według mnie najlepsza jest 2 i 4

hien00

Też grałem w nią jak szalony. Potrafiłem ukończyć ostatni level (statek) mając na koncie dwa kombosy i nieboską ilość punktów. Hie hie.

ocenił(a) grę na 10
hien00

Ja też wiele godzin spędziłem przy tej grze. Najczęściej grałem Darthem Maulem...

ocenił(a) grę na 10
hien00

Zarówno 2 jak i 3 to były największe sukcesy tej części i jednocześnie jedne z najlepszych gier wszech czasów. Dla mnie osobiście THPS2>THPS3 .. Obie gry nie miały wad, a potrafiły dać tysiące (!) godzin zabawy, która nigdy się nie nudziła,.. nie to co dzisiejsze "super hity", które przechodzi się w 4-5 godzin i nie ma ochoty więcej tknąć.

ocenił(a) grę na 9
aqu32

Moim zdaniem również ta częśc jest najlepsza, chociaż 2 i 4 też nie są złe :).

ocenił(a) grę na 10
Lipstick_92

Tyle, że ja napisałem "THPS2>THPS3 " czyli wg mnie dwójka jest trochę wyżej niż trójka, ale szczerze mówiąc różnice nie były duże. Obie części potrafiły dać mi i moim znajomym setki, a nawet TYSIĄCE (!) godzin świetnej zabawy. Nie to co dzisiejsze gry. Kupię, zagram 20-30 godzin i po grze - raz, że już się ja w tym czasie przeszło, dwa, że nie ma się ochoty zagrać w nią ponownie.

ocenił(a) grę na 9
aqu32

Święta racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones