PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606955}
7,7 4 461
ocen
7,7 10 1 4461
Tomb Raider: Underworld
powrót do forum gry Tomb Raider: Underworld

pomyłka

ocenił(a) grę na 6

Tak, tak! Wersja na PS2 to jakiś totalny niewypał. Zrobiona na odwal się.
Zamiast przenieść wersję z PS3 pogarszając tylko grafikę i dopasować rozdzielczość, żeby grę pociągnęła PS2 to programiści dorzucili od siebie jak zwykle zbyt dużo. Grafikę pogorszyli w taki sposób, że jest kaszana i jeszcze gra nie chodzi płynnie. Lara reaguje na nasze komendy po 3 godzinach i jeszcze robi to byle jak. Ograniczono w gratisie liczbę zagadek i przeciwników. Lokacje pomniejszono, a także, uwaga! uwaga! zamieniono większość zagadek niekończącymi się korytarzami. Tak! Przejście gry polega na: rozwiąż zagadkę, idź cholernie długim korytarzem, przełącz dźwignię, rozwal przeciwnika, idź cholernie x2 długim korytarzem.
Ja wysiadam.

ocenił(a) grę na 10
pasQdo

Dokładnie TAK! Zgadza się w 100% !!!
Po 10 minutach grania na PS2 wyłączyłem to w cholerę i tak się wkurzyłem, że na drugi dzień poszedłem kupić konsolkę PS3 i dopiero wtedy poczułem się jak w raju...... :)
Tomb Raider: Underworld na PS2 - ocena 0/10
Na PS3 - 10/10

ocenił(a) grę na 10
pasQdo

na wii to też jedna wielka masakra. ja osobiście nie posiadam, ale widziałam filmiki i screen shoty.

ocenił(a) grę na 9
pasQdo

Ja mam xboxa 360 i gra chodzi świetnie. Tak samo najnowsza Lara :)

ocenił(a) grę na 8
pasQdo

Niestety muszę przyznać Ci rację mam wrażenie że wersja na ps2 została zrobiona na odwal się, jeśli chodzi o oprawę gaficzną nie oczekuję że będzie taka sama jak na ps3 ale w porównaniu z poprzednimi częściami raczej wypada słabo mogli conieco dodać, przerywniki filmowe robione jakby przez "mgiełkę" i nieładnie to wygląda, nie mówiąc już o takich rzeczach jak gameplay w "legendzie" było dużo strzelaniny w "Anniversary" nieco mniej ale i tak akcja była dynamiczna natomiast w "underworld" akcja kuleje niby od czasu do czasu jest strzelanina na statkach ale nie można zrobić żadnej fajnej akcji jak to było w Legend czy Anniversary w tej ostatniej ograniczyli akrobacje ale w Underworld można zrobić conajwyżej jedno salto, denerwuje też latarka która włącza się. . . automatycznie, czego nie ma na next genach natomiast na wersji ps2 nie ma wielu innych rzeczy - rekiny, pająki, kłusownicy, harpuny czy inne gadżety których też nie uświadczymy na ps2. . . Sterowanie nie jest najgorsze w sumie niewiele się różni od poprzednich części nawet dodali nowe możliwości typu "spacer po linie" i ulepszono wspinaczkę ale wszystko utrudnia praca kamery, no i zagadki. . . ponoć na innych wersjach akcja jest nieliniowa, w tym wypadku chyba uprościli wszystko co mogli. TRU to gra wydana już z myślą o next genach więc nie ma się co oszukiwać że "dwójka" została potraktowana jak piąte koło u wozu. . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones