PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608621}
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Tom Clancy's Splinter Cell
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell

Od misji zbadania centrali CIA ilekroć próbuję użyć termowizora gra się zawiesza po czym wyskakuje komunikat, że program gry przestał działać. Chciałbym wiedzieć jak to naprawić bez odinstalowywania i ponownego instalowania gry, ponieważ zaszedłem już daleko i nie chciałbym zaczynać od zera a jestem na poziomie Abattoir przed polem minowym, gdzie termowizor jest obowiązkowy jeśli chce się ruszyć dalej. Wie ktoś jak to naprawić?

ocenił(a) grę na 10
JakubPiotr

Skopiuj katalog Save z folderu z grą i będziesz miał kopie zapasową zapisu stanu z gry.

harald807

Już rozwiązałem ten problem - po prostu kupiłem sobie nowy komputer z tym, że gamingowy o lepszych parametrach. Wszystkiemu winna była karta graficzna w moim starym komputerze, która była zbyt słaba na tego typu gry i inne poza fabrycznie zainstalowanymi razem z systemem (był to dość wiekowy komputer z systemem Windows 7 i kartą graficzną o parametrach 4.0, jeśli dobrze pamiętam, który miałem z pięć lat, jeśli nie więcej (mimo wszystko tamta karta graficzna miała i jeden plus - używając noktowizora nie miałem czarno-białego obrazu jak w przypadku obecnej gry a zamiast tego cały obraz miałem w tych samych kolorach, w których widziałem plansze bez korzystania z noktowizora z tym, że wszelkie zaciemnione miejsca, w których byłem niewidoczny dla NPC miałem z mojej perspektywy rozjaśnione jakby były dobrze oświetlone)).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones