PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607867}
7,7 2 042
oceny
7,7 10 1 2042
Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Przed zakupem zapoznaj się z tą ulotką. :P

Po pierwsze obszar, po którym się poruszamy, jest wąski. Co należy przez to rozumieć - ano wszędzie jest porozstawiane jakieś ogrodzenie / coś co blokuje przejście, więc zazwyczaj mamy tylko jedną drogę do wyboru i idziemy jak po sznurku. To nie Hitman, tutaj nie da się swobodnie zwiedzić lokacji ani podejść misję od ulubionej strony.

Gra jest źle oskryptowana. W pewnej misji trzeba śledzić faceta, któremu towarzyszy strażnik. Tą misję przechodzi się etapami - jak oni znikną z oczu, to mam ogłuszyć albo minąć strażników, a gdy przechodzę dalej i zbliżam do tamtych dwóch, to dopiero wtedy ruszają dalej! Na co oni niby czekają, na Sama Fishera? :P

Gra jest liniowa. Jeśli misja jest dobrze zrobiona to spoko, ale trafiają się też gorsze jak ta opisana powyżej. Generalnie jest dość ciekawie (ale fabuła nie jest porywająca, jakoś wolę gruzińskie klimaty z jedynki), efektownie, muzyka ok, a to głównie ona buduje klimat. Są zwroty akcji i dowcipkowanie w dialogach. Są też głupie uproszczenia - jak ambasada otoczona wysokim murem z zasiekami, gdzie w jednym miejscu zasieki się kończą i przy murze idzie jakaś rura, po której nasz agent się wspina i dostaje do ambasady. No tak po prostu, jakby specjalnie to przygotowali dla obcych agentów. :)

Grafika - najgorsze są spikselowane tła, reszta może być, ale szału ni ma! To jest stara gra.

Ktoś tu na forum pisał, że gra inteligentna i trudna. Taa chyba tylko taką udaje.. Polega tylko na tym by zwabiać pajaców do cienia i im dawać w łeb. :P

To tyle. Mimo wszystko zachęcam do przejścia. :)

użytkownik usunięty

Aha jeszcze jedno.

Splinter Cell Trilogy - 3 części, pomarańczone pudełko (chodzi mi o pc). Ktoś na innym forum coś przebąkiwał (albo mi się wydawało?), że to trylogia w hd. Niestety ta część nie ma do wyboru rozdzielczości full hd czyli 1920 × 1080 (jeszcze nie wiem jak Chaos Theory).

użytkownik usunięty

No dobra, fabuła jest ok i muzyka dobra. Miejscami gra jest świetna, ale są też słabe fragmenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones