PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612445}
7,4 320
ocen
7,4 10 1 320
Tom Clancy's Ghost Recon
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon

Pamiętam, że nie podobało mi się w grze to, że akcja umieszczona była w niedalekiej przyszłości. Czyli w roku 2005 (o ile się nie mylę). KURDE!!! Kiedy to było :P już prawie 2012

ocenił(a) grę na 9
gradins

Ale musisz przyznać że z Gruzją to trafili... ;D

ocenił(a) grę na 2
gradins

Wiesz może co oznaczają te plusiki w menu oddziału, tam przy broni? Można ustawić plusik, minusik lub nic.

Ogólnie próbuję ogarnąć jak efektywnie dowodzić oddziałami, bo chcialem co potaktykować, ale nie mogę znaleźć poradnika

Piotrek4

po roku Ci powiem,że to "umiejętności"

ocenił(a) grę na 2
schfyo

heh, dzięki, ale niestety bardzo, ale to bardzo zawiodłem sie przy tym tytule. Pozostanę jednak przy genialnym "Rainbow Six".

Piotrek4

Myślałem,że temat martwy,a tu patrz?!
Polecam dodatek(jeśli Ci się chce Heroes Unleashed_253 rodzaje broni,do tego mody wrzucane w folder o nazwie mods-Frostbite,blood oil,centcom,operation stabilise..i parę innych).Sterowanie ekipami wciąż drewniane jednak rekompensuje mi to chyba wybór uzbrojenia i jakaś lepsza grywalność.Co do Rainbow Six,to faktycznie świetna gra,ale nie te nowe części a np Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn zapamiętałem.Piep***yć zajebistą grafikę,piksele wielkości pola rzepaku..GRYWALNOŚĆ to było to!Planowanie akcji,moment wjazdu na pomieszczenia z wydaniem wszystkim komendy...to było coś.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones