PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612263}
7,7 918
ocen
7,7 10 1 918
Titan Quest: Immortal Throne
powrót do forum gry Titan Quest: Immortal Throne

Dodatek Immortal Throne jest perfekcyjny ale najważniejsze jest to wyeliminowywuje wszystkie błędy z którymi zmagał się Titan Quest.
A są to częste wieszania się gry i całego systemu "na sztywno - potrzebny restart".
W Immortal Throne poprawiono grafikę i współpracę z kartami ATI Radeon jak również dodano wiele usprawnień i nowinek które udoskonalają całą grę.
Tak więc jeśli ktoś będzie chciał zagrać w T.Q. to niech gra w niego poprzez Immortal Throne.

tomucho77

Tu się z Tobą zgodzę.
Ja właśnie sobie tę grę instaluję, bo laptopa nie mam z jakiejś górnej półki no a na Diablo III jeszcze przyjdzie poczekać. Tak więc z chęcią sobie raz jeszcze zagram :-)
No i te klasy postaci... profesji. Dużo tego jest :-) I to mi się podoba!

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

Ja porównałbym Immortal Throne do Diablo II: Lord of Destruction. Nie dość że poprawia parę rzeczy z wersji podstawowej, to jeszcze dodaje masę ciekawych możliwości, jak nowe postacie (czyli skille), nowe lokacje z potężnymi wrogami, i całe tony ekwipunku... Grałem w Titana bardzo dużo, i dopiero po przejściu gry 2 postaciami na ostatnim poziomie trudności (plus kilkoma na epickim) mi się lekko znudziła. Ale myślę że po paru miesiącach odpoczynku znów do niej wrócę :)

ocenił(a) grę na 8
czciciel

Taka jest prawda żadna gra nie dorówna Diablo 2. Diablo 2 nigdy nie nudzi, a inne gry w tym Titan Quest po pewnym czasie nużą.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Nie prawda, ja nigdy nie ukończyłem Diablo na koszmarze bo mnie nudziło. Za to w Titan Quest gram od paru lat.

ocenił(a) grę na 5
tomucho77

Jak uruchomić ten dodatek? Mam Anniversary Edition na Steamie i nie wiem jak go włączyć.

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Ten dodatek to ostatni akt - tak jak w Diablo 2 masz 3 akty z podstawowej części gry i 4 z Immortal Throne. Wszystko się dzieje automatycznie.

ocenił(a) grę na 5
tomucho77

Hehe, oki, ogromne dzięki za odpowiedź, jestem dopiero w drugim akcie (Egipt), gra całkiem fajna, bardzo ale to bardzo ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones