PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706017}
8,0 4 777
ocen
8,0 10 1 4777
This War of Mine
powrót do forum gry This War of Mine

Ten tytuł jest kapitalny. 11 bit studios odwaliło kawał dobrej roboty, ten klimat, ta gra świateł ! Ta gra
nie dotrze może do wszystkich ale do każdego kto ceni sobie bardziej klimat, emocje i
podejmowanie odpowiednich decyzji zamiast większej dawki akcji - z całą pewnością. Grałem póki
co kilka godzin i jestem zachwycony pomysłem, rozwiązaniami i wykonaniem audio-wizualnym tego
tytułu.

https://www.youtube.com/watch?v=6k7L4w4199Y

ocenił(a) grę na 9
TheUndertaker

Zgadzam się, gra jest po prostu świetna. jedyna rzecz, której mi tutaj brakowało to wypady więcej niż jedną osobą, ale to drobnostka. Klimat, gameplay, styl graficzny, sceneria, postacie, crafting - to po prostu poezja.

Gord0n

Tak, myśle że wypad w 2 osoby do tego samego miejsca lub nawet podjęcie ryzyka i zostawienia domu nie pilnowanego i wyruszenie całą trójką w różne miejsca było by świetne. Można było by to zrobić na zasadzie najpierw powiedzmy Katia przeczesuje Garage, potem Bruno jakiś Shelter ale dzieje się to tej samej nocy. Wtedy to już na prawdę waga decyzji była by ogromna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones