PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706017}
8,0 4 773
oceny
8,0 10 1 4773
This War of Mine
powrót do forum gry This War of Mine

- posiadanie w ekipie Zlaty, dzięki której można pocieszać innych
- najgorzej jest właśnie z depresją, więc jak ktoś przychodzi przybity, to cokolwiek robicie rzucać to i pocieszać tego ziomka
- ja akurat przeszedłem bez zabijania, ale najłatwiej chyba obrać drogę zła i zamordować jakiegoś bandyte lub wojskowego zabierając mu karabin, kamizelke i reszte ciekawych rzeczy
- poświęcenie osób z ekipy które nic nie dają tzn. nie są ani dobrzy w gotowaniu, ani w zbieraniu, ani w handlu, więc jak musicie wybierać kto ma umrzeć to nawet lepiej jak poświęcicie ich jak najszybciej
- lepiej zbierać cenniejsze przedmioty niż drewno i rupiecie, bo możecie jest u handlarza wymienić później za dobrą cenę i dostać więcej drewna i rupieci niż możecie unieść na wypadzie
- zabicie dechami okien w budynku i posiadanie broni na nocnej zmianie

Udało mi się przejść za 3 razem. Gra super, chociaż strasznie smutna i przygnębiająca. Może się zdarzyć np. że napotkacie gwałt. Nienawidzę jak w grach nie można sejwować i tu też strasznie to dokucza, ale rozumiem że to miała być symulacja prawdziwego życia gdzie też czasu się nie da cofnąć.

ocenił(a) grę na 9
lkz

Grę łatwo rozgryźć, chociaż mi przejście pierwszego epizodu z Bruno, Pavle i Marko zajęło dobę :) Kluczowe jest ogarnięcie broni na początku, niestety gdy wybieramy pozostałe rozdziały z innymi postaciami nie ma już elementu zaskoczenia i gdy znamy lokacje wiemy co ze sobą zabrać, a jak po 3 dniach mamy na mapie"Posterunek wojskowy" to już kaszka z mleczkiem, bo wystarczy przyjść z flaszką na handel i jak żołnierz na chwilę odejdzie to wynosimy wszystko z szafki po otwarciu wytrychem, a rzeczy tam spawnują się, zamiar twórców albo bug, kto wie.
Irytujący jest dla mnie trochę system walki, dlatego zawsze unikam potyczki, bo przeciwnik z karabinem maszynowym kosi nas jedną serią. Brakowało mi też zwiększenia udźwigu u jednej z postaci i innych achievmentów. Generalnie gra jest prześwietna z ogromnym potencjałem do dalszego modowania jej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones