PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706017}
8,0 4 773
oceny
8,0 10 1 4773
This War of Mine
powrót do forum gry This War of Mine

10/10

ocenił(a) grę na 10

Super produkcja!
Zamiast dobrego filmu, warto zagrać w to cudo.
To lepsze niż Simsy i inne symulacje razem wzięte.
Ogromna losowość sprawia, że za każdym razem fabuła jest inna.
Tego właśnie było mi trzeba i chyba w końcu znalazł się program, który nigdy mnie nie znudzi.
Daję najwyższą ocenę z tego względu że gra będzie dalej rozwijana, a producenci pokuszą się o multiplayer i rozmowy rpg.

Polecam Bardzo i Pozdrawiam!

BENEFACTOR_DJ

hejka, mam pytanie odnośnie tej gry. niedawno zakupiłem ją na steam i jako że nie ma żadnego tutoriala, bądż innych wyjaśnień chciałbym się dowiedzieć czy ona się jakoś kończy? tzn czy celem jest przeżyć jak najwięcej dni, czy np po 60 dniach przychodzi zakończenie automatycznie? ja póki co straciłem 2/3 "zespołu" przed 10 dniem, bo nie za bardzo ogarniam właśnie przez brak treningu... walka nożem to koszmar, myślałem że zajdę żołnierza od tyłu i po sprawie a tu trzeba się z nim mocować...:/ wszyscy ciągle głodni, a zapasy szybko się kończą... jakieś rady czy ja po prostu nie umiem w to grać? z góry dzięki, pozdry

ocenił(a) grę na 10
born2run

Trochę późno, ale może komuś innemu przyda się odpowiedź.

Gra może skończyć się po 20 dniach, po 24, 40, albo nawet 80. Nigdy nie wiadomo, kiedy skończy się wojna - a to jest właśnie cel gry, przeżycie do końca kryzysu.

Wszyscy są zawsze głodni, najlepiej jeść co trzeci dzień, chyba, że mamy naprawdę duże zapasy. Dobrze jest gotować mięso z warzywami, to najbardziej opłacalne. Do tego po jednej konserwie na każdą postać - w razie W. Najlepiej zarabiać na jedzenie pędząc bimber i kręcąc papierosy. Czasami dużo warta jest kawa i woda - trzeba słuchać radia.

Walka nożem to koszmar, chyba, że zakradniemy się do kogoś od tyłu - musiałeś pewnie zaalarmować żołnierza. Z drugiej strony, lepsza bywa łopata, siekiera albo broń palna. Należy pamiętać o tym, że gramy cywilami, nie komandosami, a nie każdy cywil potrafi zadźgać kogoś nożem albo zastrzelić kałasznikowem - różne postacie atakują we własny sposób.

Na koniec pochwalę się wynikiem - 80 dni, przy silnym nasileniu konfliktu, z kobietą, facetem i dwójką dzieci, przy ciepłym posiłku każdego dnia, papierosach i kawie. Po jakichś 10-15h gry wszystko staje się łatwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones