PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610095}
8,2 909
ocen
8,2 10 1 909
Thief II: The Metal Age
powrót do forum gry Thief II: The Metal Age

dalem szanse tej grze bo lubie skradanki. przeszedlem 2 misje i powiem ze nie widze tego czym sie wszyscy zachwycaja. czy dalej bedzie lepiej, czy sie jakos rozkreci, czy mnie wciagnie ta gra?

kebi17

Trochę minęło czasu od Twojego pytania, ale zapytam: dałeś sobie z nią spokój, czy przeszedłeś? Mnie wciągnęła. Są misje słabsze i lepsze, ale tych pierwszych jest znacznie więcej, szczególnie w misjach środkowych a wisienką na torcie jest rozległa misja 10, gdzie poruszamy się po dachach. Jak dla mnie warto.

drenz

Uwielbiam starsze gry, kocham Heroes 1-3, serię Might and Magic (6-8) z tego samego uniwersum, stare RTS-y jak Starcraft, Warcrafty 1-3, Red Alerty. Zawsze jednak żałowałem, że nie dałem sensownej szansy Thiefom. Grałem dłużej tylko w trójkę (jakieś 50% gry). Czy warto dziś do nich wracać, gdy nie działa na nas siła sentymentu w stosunku do owej serii?

Pawuloniasty

Warto. U mnie przewijają się co jakiś czas starsze tytuły, w które dawniej nie zagrałem. Serię Thief bardzo długo omijałem, zawsze nachodziła mnie ochota na zagranie w coś innego. I to był błąd, że tak późno poznałem tak fantastyczny tytuł... Wspaniały mroczny klimat - dark fantasy (szczególnie w pierwszej odsłonie) wymieszane ze steampunkiem (w drugiej najbardziej wyeksponowany) to coś wspaniałego - kwintesencja skradania to dla mnie druga część. Nie kierowałem się sentymentem. Po prostu dobra gra się wg mnie zawsze obroni i tak jest z Thiefami. Pewnie gdybym zagrał w nie nawet za kilka lat to i tak by mi się spodobały. Jednak gra jest dla osób cierpliwych, bo czasami najmniejszy błąd powodował, że trzeba było wczytywać grę od nowa (w końcu taki był urok tytułów z tamtych lat). W Trójkę zacząłem grać teraz, ale przerwałem, bo jednak to już jest troche inna bajka, ale za niedługo wrócę, bo po ukończeniu chcę się zabrać za The Dark Mod ). Oczywiście polecam zainstalowanie modów ulepszających tekstury - gra przez to nie straciła swojej wyjątkowości a jest znacznie przyjemniej dla oczu http://www.moddb.com/mods/thief-gold-hd-texture-mod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones