PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789999}
8,3 1 580
ocen
8,3 10 1 1580
The Walking Dead: The Final Season
powrót do forum gry The Walking Dead: The Final Season

Świetnie zakończono. Można było uratować Clem w jednym kawałku dobrze, że twórcy posłuchali fanów serii. Historia nie musiała zataczać koła to by było zby przewidywalne. Po raz pierwszy spotkałem się z bardzo fajnym zagraniem w wyborach. Kiedy wybierałem w poprzednim sezonie czy uratować Luisa czy Violet nie uratowanie drugiej osoby nie oznaczało jej śmierci. Mało tego to ta osoba mogła przeżyć jeżeli nie zaufało się AJowi. Bardzo dobrze. Chociaż jak sam grałem bardzo mi było szkoda Violet. Lubiłem ją, ale to jest The Walking Dead. Bardzo dobrze też pokazana psychika AJa jako dziecka. Bałem się, że twórcy mogą to zaniedbać. Byli bardzo konsekwentni w prowadzeniu fabuły do końca i szkoda, że to już koniec będzie mi bardzo brakowało tej serii. Może ktoś kiedyś jakieś inne studio zdecyduje się kontynuować historię Clem i AJa.

Jacob007_filmweb

Właśnie skończyłem i jestem jeszcze w szoku i amoku, powiem tylko tyle że ryczałem jak mała dziewczyna od połowy ostatniego odcinka, i przez ułamki sekund udało im się mnie nabrać. Resztę napiszę jutro jak ochłonę i opadną emocje. "Still not bitten!" ;]

ocenił(a) grę na 9
John__88

No na mnie też zrobiło wrażenie, ale nie tak, że ryczałem. Dałem się na początku nabrać, że Clem nie żyje, ale emocje szybko opadły. Przyzwyczajony jestem w końcu to The Walking Dead.

ocenił(a) grę na 8
Jacob007_filmweb

A ja mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony ten sezon lepszy niż trzeci, ale spodziewałem się czegoś chociażby na poziomie drugiego sezonu - poziomu jedynki nawet nie oczekiwałem, bo to arcydzieło samo w sobie jeżeli chodzi o opowiadanie historii i wywoływanie odpowiednich emocji u gracza (czy tam widza :D). Tak czy inaczej cały sezon oceniam jako bardzo dobry ze świetnymi i zaskakującymi momentami.

No i liczyłem, że będzie Lee na końcu...

ocenił(a) grę na 8
Jacob007_filmweb

Chyba nic nie powinno się już kontynuować, bo zakończenie jest wspaniałe i niech tak zostanie. Jeśli chodzi o ostatni epizod to chwilami był to miks "Kevina samego w Domu", "Rodziny zastępczej" i "MacGyvera" w świecie zombi. Było trochę nierealnych momentów (AJ dostał trzy kulki i podczas wyciągania ich na żywca w lesie nawet nie zemdlał). Ostatecznie jednak finał zapewnia odkupienie i godnie wieńczy dzieło. Dobrze, że Telltalle znów tworzą, z chęcią zapoznam się z ich nowymi produkacjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones