PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789999}
8,3 1 587
ocen
8,3 10 1 1587
The Walking Dead: The Final Season
powrót do forum gry The Walking Dead: The Final Season

Jestem po trzech epizodach i muszę powiedzieć, że jest naprawdę dobrze. Oczywiście na pewno nie dorównuje pierwszemu sezonowi, ale gra ma świetną grafikę, która widać, że trochę została zmieniona. Fabuła jest też naprawdę dobra, wybory są logiczne. Po naprawdę słabym A New Frontier byłem pełen obaw co do tego sezonu. Na razie gra pokazuje, że nie są one uzasadnione. Miejmy nadzieję, że to będzie godne zwieńczenie historii Clem i że nie zmienię zdania po czwartym epizodzie. Z drugiej strony naprawdę żałuję, że to już koniec a szczególnie szkoda mi upadku studia. Na kolejną część The Wolf Among Us też czekałem.

ocenił(a) grę na 10
Jacob007_filmweb

Hej, właśnie ukończyłem 3 epizod finałowego sezonu i jestem taki roztrzęsiony, że aż musiałem wpaść obgadać to na forum:) Od przejścia "New Frontier"minęły ponad 2 lata, ale chciałem ograć finałowy sezon na Steamie i w końcu się doczekałem. Przyznam szczerze, że jak dotąd jestem zachwycony, ale też obawiam się bardzo ostatniego odcinka. Nie spodziewam się za bardzo powtórki z pierwszej części, ale też na happy end nie ma co liczyć. Już oczami wyobraźni widzę nadchodzący tydzień, gdzie będę chodził jak ten tytułowy "żywy trup", nie mogąc znaleźć sobie miejsca :/

ocenił(a) grę na 9
Maestro_filmaniak

To nieaktualne ostatni epizod dawno skończyłem szykuj nerwy będzie mocne.

ocenił(a) grę na 10
Jacob007_filmweb

Wiem, że nieaktualne :) Ale po prostu byłem taki znerwicowany, że musiałem to komuś opisać na forum.

"szykuj nerwy będzie mocne." – nie spodziewam się, że może być inaczej; napiszę po ukończeniu, z chęcią poznam Twoje spostrzeżenia odnośnie całej serii.

ocenił(a) grę na 9
Maestro_filmaniak

Napisz chociaż licz się z tym, że nie wszystko mogę pamiętać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones