PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614075}
7,2 833
oceny
7,2 10 1 833
The Thing
powrót do forum gry The Thing

Kontynuacja

ocenił(a) grę na 9

Dobra gra, kontynuacja filmu z 1982, wciagajaca fabula, na poczatku gry byl maly epizod z Childsem a z MacReadym to niestety nie pamietam dawno gralem.

ocenił(a) grę na 9
andit87

A juz wiem co bylo z MacReadym ale nie bede zdradzal, moze ktos bedzie chcial w to zagrac.

ocenił(a) grę na 6
andit87

gra byla ciekawa ale sporo rzeczy wkurzalo.. walki z bossami troche zbyt trudne a finalowa troche juz przesadna z rozmachem.. patent z testowaniem czlonkow zalogi byl zupelnym niewypalem bo twoi kumple przechodzili test po to zeby 15 min pozniej w cutscence zmienic sie w potwora... to samo dotyczylo spotykanych po drodze ludzi ktorzy niemal zawsze okazywali sie cosiem i zamieniali w niego w ustalonych przez autorow checkpointach... lewy byl takze system zimna bo niewiele w nim bylo sensu.. do tego jeszcze lokacje zaprojektowane w ten sposob ze 30 min gramy po to zeby wylaczyc prad w korytarzu ktorym musimy przejsc bo obok jest 30cm plotek ktorego bohater nie moze przeskoczyc... no i jeszcze brak sejwa w dowolnym momencie tez dawal sie czasem we znaki...

użytkownik usunięty
michostr86

fakt moment w którym uświadamiamy sobie że że nasi podwładni zmieniają się w Thinga w określonych momentach był irytujący(tak szczerze nie wiem dlaczego ale kiedy pierwszy raz spotkałem Cruza z jakiegoś powodu polubiłem go Oo) za z tymi przełącznikami i skrzynkami zasilania jakoś mi było obojętne,wracając jakiś czas temu (dokładnie 2 lata temu^^) znalazłem moda do tej gry który miesza w grze pytacie co zmienia:
-przywrócono maski i kaptury które chronią przed zimnem z wersji beta
-zmodyfikowany system strachu,zaufania np jeden z żołnierzy może podejrzewać kogoś że jest obcym i jest to zobrazowane specjalną ikonką w oknie oddziału
-usunięte skryptowane mutacje co za tym idzie ci co przeżyli są z nami w kolejnych etapach teraz maksymalnie można mieć 8 NPC
-przeciwnicy są bardziej agresywni a mniejsze potwory jedynie można zabić przy użyciu miotacza ognia
-jest ciemniej co znaczy że latarki i flary naprawde się przydają,latarki teraz (wersja 0.3) przestają działać po pewnym czasie używania i tracimy je
-zmodyfikowane AI podwładnych(jednak zdarzają się błędy)
na razie tyle zmian zauważyłem,ale mimo to uważam że warto spróbować i zagrać ponownie z modem,
Podaje linka do strony z modem: http://thethingfan.11.forumer.com/viewforum.php?f=4
Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 6

fajne zmiany... ale thing az sie prosi o nowa gre w stylu nadchodzacego colonial marines...

użytkownik usunięty
michostr86

miała w ogóle powstać druga część ale została skasowana z powodu likwidacji studia :/ zresztą jedyne co zostało ujawnione to grafiki: http://thething.wikia.com/wiki/The_Thing_II_(video_game)

ocenił(a) grę na 9

O kurde, nie mialem zielonego pojecia o jakichkolwiek dodatkach, ta opcja podejrzewania jednego z czlonkow zalogi o to, ze ktos jest obcym wydaje sie ciekawa. Fajnie, ze mozna miec az tak liczna, 8 osobowa ekipe. A pro po The thing 2 to nie wiedizalem, ze kontynuacja miala powstac, szkoda, ze pomysl zostal porzucony. Mimo wszystko gra jest dobrym materialem na film :]

ocenił(a) grę na 10
andit87

Nie porzucony bo deweloper zbańczył i temu gra nie wyszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones