PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611656}

The Settlers

Die Siedler
8,1 904
oceny
8,1 10 1 904
The Settlers
powrót do forum gry The Settlers

Kultowa Gierka

ocenił(a) grę na 9

Bardzo dobra strategia ekonomiczna, aczkolwiek za dziecka jak w to się grało to nie dostrzegało się jej wad. Teraz po latach można co nieco jej zarzucić, oczywiście nie ma co wieszać psów, na tak starej grze bo to by było nie poważne.
Ale swoje archaizmy miała już w dniu premiery, aczkolwiek jej magia oczarowała nie jednego gracza, wydana w okresie gdzie gatunek RTS'a rozkwitał w najlepsze, szczególnie te ekonomiczne były takim "WOW" w tamtym okresie.
Dlatego każdy patrzył, czy to gracz czy recenzent bardzo przychylnym okiem. Dużo ludzi po dziś dzień, nie rozumie fenomenu The Settlers. Często wyciąga się grę z szuflady, aby tylko po niej pojechać, mimo to nie powinno się tego praktykować.
Bo coś co jest KULTOWE to KULTOWE zostanie, nie ważne ile hejtu byśmy wylali na dany tytuł, nic tego nie zmieni.
The Settlert to bez wątpienia kultowa strategia ekonomiczna. Jak zawsze nie mogłem jej pominąć, bo wiąże z tym tytułem świetne wspomnienia i miło spędzone chwile mojego dzieciństwa, aczkolwiek potrafię dostrzec jej wady których nie dostrzegałem za dziecka.

Zapraszam na recenzję The Settlers (1993).
https://www.youtube.com/watch?v=L9YxVL6b8zA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones