PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622598}
7,1 642
oceny
7,1 10 1 642
The Movies
powrót do forum gry The Movies

Arcydzieło

ocenił(a) grę na 10

Chyba najlepsza gra ekonomiczna w jaką grałem. Często do niej wracam. Duży plus także za świetną polską lokalizację.

ocenił(a) grę na 10
Murdoc

zgadzam się! ze trzy razy w roku maniakalnie w nią gram ;p dziś i wczoraj spędziłem z nią 3 godziny o.o

ocenił(a) grę na 8
hubert_wentland

Właśnie zakupiłem tę grę. Jest bardzo wciągająca i fajnie rozbudowana, ale mam jeszcze kilka problemów... Np. nie mam pojęcia skąd wziąć ludzi, którzy będą moimi gwiazdami, reżyserami, woźnymi itd. Wszystkich, którzy stali przed budynkami już zatrudniłem, ale to ciągle za mało... jest jakaś możliwość pozyskania chetnych?

ocenił(a) grę na 10
gaclav3

hmm, im większy będzie Twój prestiż, tym więcej osób się zgłosi. musisz poczekać. choć może są jakieś kody ;)

hubert_wentland

Nie wiecie może gdzie mogę to pobrać w internecie?

bycioo

torrenty stoją z otwartymi rękami.

ocenił(a) grę na 5
hubert_wentland

Z tym jest nie do końca prawda. Jak grasz dłużej to wychodzi wiele problemów, na początku masz fajne krótkie animacje, które kręci się szybko i przyjemnie. Im film jest dłuższy, tym więcej problemów z nim jest. Osobiście zatrzymałem się na latach sześćdziesiątych, gdzie miałem już 13 scen przy każdym filmie i oczekiwanie aż go zrobią było wręcz głupie. Dobra, fajnie, filmik jest, dostajesz za niego kasę, ale musisz robić kolejny, a przy każdej następnej produkcji musisz mieć więcej osób zaangażowanych w kręcenie, co z kolei sprawia, że gwiazdy są niezadowolone, bo muszą co chwila grać w następnych filmach. Fajna gierka na kilka godzin, potem jest nudna i wtórna

ocenił(a) grę na 10
gregorypeck811

nie jest nudna; trzeba kombinować tak, zeby przy jak najmniejszej ilości scen zdobyć jak najwięcej gwiazdek za scenariusz (robiąc go samemu, oczywiście). ja dotarłem do lat 90., i, choć co prawda nie byłem już na 1 miejscu w notowaniach tylko na 3 z 8, nigdy nie miałem filmu dłuższego niż 9 scen. (choć było to trochę bezmyślne; tworząc film akcji, dodawałem tylko sceny bójek/morderstw, tworząc komedię - tylko sceny typy poślizgnięcia na skórce od banana, itd.)
nalezy miec uniwersalny zestaw gwiazd - jeden aktor + jeden reżyser wyspecjalizowani w horrorach i jeden aktor + jeden reżyser wyspecjalizowani w filmach o miłości. na zmianę nagrywają filmy, i wszystko idzie idealnie, jedyne filmy jakie ciężko Ci pobić w rankingach to Twoje stare hity ;)
och, muszę wrócić do tej gry, dawno jej nie włączałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones