PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 562
oceny
9,1 10 1 26562
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Najlepsza gra w Historii gier komputerowych jaka ujrzała światło dzienne(Jak dla mnie). Fabularnie gra roku,ani GTA ani żadna inna gra jej nie pobije. To jest pewne na 100%.

Jacek12_fw

Najlepsza? Śmieszny ''jestes. Widżę, małogier grałeś,.'' A tak na serio. Zdecydowanie, grałeś w życiu mało gier, bo określić tę produkcję jako najlepszą to śmiech na sali!

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Nie rozumiem Fallen o co się tak rzucasz? To, co się komu podoba, zawsze jest rzeczą gustu. O gustach zaś, się nie dyskutuje. To podstawa.

Ja, podobnie jak Jacek12, uwielbiam gry z fabułą. Takie gry, są jak dobry film, choć film stawiam w tym przypadku niżej. W przypadku dobrze dopracowanych fabularnie gier, mamy od czynienia z "interaktywnym wciągającym filmem". Może nie jest to dobra książka, jednak na pewno - dla mnie o wiele wartościowszy "twór", niż film, gdyż gracz bierze czynny i bezpośredni udział w rozgrywającej się fabule. Jest niejako uczestnikiem "opowieści".

Właśnie ze względu na tę grę, kupuję PS3 lub PS4 a może jedno i drugie. Mam Xbox-a 360 na strychu z uszkodzonym zasilaczem i wypasiony PC. Nie jestem "wyznawcą" żadnego z tych urządzeń.

artefakt

ta gra jest i bedzie tylko na ps3....poza tym, rzucam się bo gosciu nie zna zbyt ielu gier skoro uwaza to za najlepsza gre

The_Fallen

zreszta zarejestrowal sie niedawno wiec pewnie jeszcze mlody jest

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Hahahaha, zabawny jesteś :). Poważnie.

The_Fallen

A skąd ty niby wiesz że zna mało gier? ;)

mawa2

Dziwne by było gdyby ktoś uważał te grę za najlepszą skoro jest tyle innych znacznie lepszych gier, no ale każdy ma inny gust. Niech uwaza co chce

The_Fallen

No a którą ty uważasz za najlepsza?

mawa2

Half life 1. To gra która zapadła mi w pamięci niesamowicie, do tego ogromny sentyment i niesamowite uniwersum które pozwoliło na niesamowite mody.

The_Fallen

No, i koniec tematu. To, że Ty masz do niej sentyment i uważasz ją za cudowną i najlepszą, nie oznacza że inni też tak uważają. To samo tyczy się The Las of Us i innych gier. Każdy ma swój gust i swoje powody by coś lubić.

mawa2

kolejna durnowata glupota...to ze ty masz do niej sentyment - jak rozumiem to ma niby oznaczac ze gralem w to dawno temu tak jakby dzis nie mozna bylo...gralem w to dawno temu, i niedawno - lacznie wiele razy - do tego dodatki i mody.

The_Fallen

No i jakie z tego wnioski? Dla mnie najlepsze gry to nie takie, w które grałam najdłużej. Są gry, w które wystarczy zagrać raz. Co prawda nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź, bo czytając ją, można pomyśleć, że pisałeś naćpany. Pozdrawiam

mawa2

jak sie odpowiada na szybko z niechcenia bedac znudzonym to tak wychodzi.

The_Fallen

To znajdź sobie jakieś zajęcie, bo chyba często bywasz znudzony

ocenił(a) grę na 10
mawa2

Święte słowa!
Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Ta gra nie jest najlepsza. Ta gra jest zdecydowanie najlepsza.Fabuła rewelacyjna, a fabuła dodatku Left Behind to majstersztyk.
Ma tylko jeden, jedyny minus - każda następna po niej wydaje się słaba. Wiem, bo właśnie zacząłem grać w osławiony Uncharted 2 ...i jakoś tak cieniutko wypada na tle TLoU.

NiW_Adams

Widac malo grales bo jest wiele lepszych.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Mam tylko jedno pytanie. Grałeś w tę grę?

NiW_Adams

Nie ale dosłownie cała ogladałem w formie zagrajmy na yt. To swietna gra ale troche ludzie przesadzaja w uwielbieniu niektorych rzeczy. Co nie zmienia faktu ze JEST MNOSTWO LEPSZYCH gier.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Poważnie? Porównujesz oglądanie gry do doznań jakie daje granie?
Być może dla ciebie jest wiele gier które są lepsza. Dla mnie takich nie ma. Każdy ma inny gust i nic tego nie zmieni.

NiW_Adams

bo masz slaby gust.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Wszyscy mają słaby gust. http://www.filmweb.pl/rankings/game/world

NiW_Adams

Ludzie nigdy nie są wyznacznikiem dobrych ocen. Na filmebie jedzie się na przykład, po filmach rozrywkowych i mało który ma 8/10.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Rozumiem więc, że Ty jesteś wyznacznikiem dobrych ocen.
Spoko.

NiW_Adams

Wyznacznikiem dobrych ocen jest dla siebie każdy człowiek. Nie można patrzeć na ocenę że coś ma 5 i stwierdzić, że ok nie gram bo nie ma 8 lub 9.
A co do The last of Us - badzmy sobie szczerzy to gra bardzo dobra ale uwazac ja za najlepsza gre ? To oznaka ze nie gralo sie w zbyt wiele.
Choć ja mam to podejście głównie dlatego ze nie potrafie se wyobrazic jak mozna gry ktore obecnie wychodza uznac za najlepsze w historii, jestem bardzo przywiązany do gier sprzed 2006 roku.
Nie bierzcie tego do siebie, po prostu boli mnie jak widze ze ktos nowa gre uznaje za najlepsza, boli mnie ze dzisiaj gry sa jakie sa i mimo iz sa zajebiste to brakuje im tego co mialy gry kiedys. Tego klimatu, ta grafika mimo ze dzis sttara wyglada dla mnie pieknie i niesamowicie.
Takie gry jak half life 1/2, Quake 1/2, Doom 3, Chaser, Gothic 1/2, Prey, Unreal 1, Morrowind. Te gry sa pieknymi arcydziełami a dzis? Dzis nawet taki TLoU wydaje mi sie w pewnym sensie przereklamowany, niby wszystko jest bardzo dobre ale to jednak nie to, jednak czegos tu brakuje.

The_Fallen

Dla Ciebie arcydziełami są Half - Life, Quake, Doom, itp., a dla kogoś innego takim arcydziełem może być The Last of Us, GTA V czy cokolwiek innego. Nie każdy musi podzielać Twój gust, każdy lubi coś innego. Nie podoba się? Nikt nie każe oceniać. Nie zmienisz na siłę czyjegoś gustu.

Pomijam fakt, że w grę nie grałeś... To zupełnie co innego grać, a oglądać czyjąś grę. Kompletnie inne doznania (wiem, bo sam obejrzałem trochę gameplay-u na YT - to nie to samo co zagrać samemu).

karo0o

Nie z tobą rozmawiam.

The_Fallen

Liczyłem na coś więcej.
Nie mogłem się powstrzymać po tym jak przeczytałem ''bo masz slaby gust''. I wyrażasz opinię o grze, w którą nie grałeś.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

To może najpierw zagraj, potem oceniaj? Inaczej oglądać, inaczej przeżyć.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Hahahha, nie grał a się wypowiada, weź sp/erdalaj z forum tej gry bo irytujesz strasznie.

PositivThink

serio - dalej bedzie to ktos kontynuował...juz dawno zakonczylismy temat.

wtedy troche moja opinia była lekko inna ale nadal utrzymuje fakt ze gra jest swietna to bez przesadyzmu....to tylko tyle.

sam spie...z tego forum bo irytujesz strasznie.


jak jestescie fanbojami bo jak na razie tylko fanboje maja do mnie waty o to ze nie uwazam tej gry za arcydzieło.

The_Fallen

usuń konto

Witcher

chcialbys.

The_Fallen

chcialbys w 2015 roku w sensie/. wtedy chciales/.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Nie mam pytań

Gozz

nie mialem przed chwila odpowiedzi/.

ty tez nie miales wtedy pytan.










end koniec tematu!/.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Drodzy użytkownicy Filmwebu, apeluję do Was:
Miejcie wyje_bane, a będzie Wam dane.
Przecież widać na pierwszy rzut oka, że The_Fallen jest trollem, osobą, której nie powinno się traktować poważnie.
Twoje komentarze nie są ani trochę obiektywne, a ponieważ upierasz się przy swoim tak zawzięcie, jakby miało od tego zależeć Twoje życie, to nie uznaję Cię za kogoś wartego uwagi.
Amen.

The_Dreamer_98

To było dawno temu - i w ogóle, ale już wyjaśniłem w tym temacie to co tam było/.

bezsensownie rozkopano ten temat dotyczacy tego co wtedy bylo





end koniec tematu!

The_Fallen

czytałem Twoje wypowiedzi. Grałem w bardzo duzo tytułów i serio na kazdej mozliwej platformie halflife1 przechodziłem w 2002 majac 7 lat i pozniej w 2014 we wszystkie czesci uwazam ze hl1 jest zajebisty ale nie moge odjąć nic grze TLOU bo to też jest majstersztyk i jezeli oglądasz gre na yt i ją oceniasz pod tym wzdlędem to widocznie jestes idiotą i sam nie grałes w duzo tytułów . Dziecko zejdź na ziemie bo wstyd przynosisz rodzicom .

The_Fallen

Haha, wiem że parę lat minęło od tego wpisu, ale nie mogę się powstrzymać przed jego wyśmianiem. "Oglądałem grę na YT" xD

The_Fallen

"ta gra jest i bedzie tylko na ps3"

naphawde ??? :)

Amiga1240

oj tam przestalo to byc aktualne.
















end koniec tematu!

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

To może być jego ulubiona gra, co za problem, mówi , że historia ruszyła go mocno przecież

Waginny_Aborto

no dobra ja skonczylem ten temat juz ilez mozna to ciagnac to skonczylem ten temat



END KONIEC TEMATU!

artefakt

Na temat gry nie mam nic do powiedzenia, bo niestety nie grałem, więc sorki za offtop.

"O gustach zaś, się nie dyskutuje. "
Wybacz, ale to jedna z największych i najczęściej powtarzanych głupot. Tak naprawdę to błędne tłumaczenie "de gustibus non disputandum est" - "gust nie podlega dyskusji". Czyli nie można kogoś przekonać do zmiany gustu. Natomiast o gustach jak najbardziej się dyskutuje. Przedmiotem większości rozmów na filmwebie są właśnie gusta użytkowników. Gdzie tam, większość rozmów w ogóle tyczy się gustów. Ciągle rozmawiamy o tym co lubimy, czego nie lubimy, co ktoś inny lubi i dlaczego. Inna sprawa, że wypada o tych gustach dyskutować na poziomie, nie obrażając się nawzajem. Jak widać, The Fallen tej sztuki nie posiadł.

ocenił(a) grę na 10
Exebeche

Świetna wypowiedź.

Powiedzenie "O gustach się nie dyskutuje", dotyczy krytyki tego, że komuś może podobać się coś, co nie podoba się innym. Wbrew treści "przełożenia" tego powiedzenia na polski, należy o nich dyskutować i słusznie to zauważyłeś. Wyrażając się tym razem bardziej precyzyjnie, jestem tego samego zdania, że należy dyskutować, pogłębiać i rozszerzać horyzonty swojego poznania, doświadczeń.

Absolutnie nie należy jednak na siłę wtłaczać komuś swoich upodobań, czy odwadniać wyższość swoich poglądów, nad poglądami innych. Nie wspominam nawet o ostrej krytyce z w/w powodu, czy nawet czegoś w rodzaju napiętnowania. Ja np. uwielbiam kefir, maślankę a "nienawidzę" wręcz gotowanego mleka. Są na pewno osoby, które mają całkowicie odmienne upodobania i gusta, i to jest normalne.

Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo dzięki takim szczegółom stajemy się lepsi, silniejsi a moc poznania, uświadamiania sobie własnych ograniczeń, daje nam większą pewność siebie i tzw. mądrość.

Miłego dzionka :)

Exebeche

Gdzie ja kogoś obrażam ? Nigdzie! Do tego nie napisałem, że o gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
Exebeche

Gościu, masz u mnie 0,7 Absoluta. Wreszcie ktoś pisze z sensem. O gustach się jak najbardziej dyskutuje, czego dowodem jest chociażby Filmweb. Inna sprawa, że większość nie potrafi się pogodzić z innym gustem niż swój.

ocenił(a) grę na 10
Exebeche

Chylę czoła za sprostowanie tego nieszczęsnego cytatu. Ile razy to pisałem, że o gustach jak najbardziej się dyskutuje, ale gdzie tam, jak groch o ścianę.
Co do gry, to nie sprawdziły się słowa The_Fallena, bo gra wyszła na PS4 i właśnie po oglądnięciu na YT, kupiłem PS4, żeby samemu móc zagrać. Najlepsza gra w jaką grałem, a mam prawie 50 lat, więc bawię się od początku.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Szanujmy się trochę, piszesz takie głupoty,że aż wstyd.Grałem w tyle gier,do ilu byś nawet nie umiał policzyć. Ja w grach widzę więcej niż grafikę,fizykę gry,czy tytuł. Grałeś może albo czy w ogóle znasz taką grę jak To The Moon ? Jeśli nie to polecam,bo ta gra pokazuje,że grafika się nie liczy i można wiele z tej gry wynieść. Po drugie jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem napisałem w nawiasie "Jak dla mnie " czyli to jest moje zdanie. Dla ciebie najlepszą grą może być GTA,God of War ,Wiedźmin czy Mass Effect bo może akurat ty w tej grze widzisz coś więcej niż inni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones