PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 864
oceny
8,7 10 1 8864
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Doskonała gra

ocenił(a) grę na 10

Jedna z najlepszych gier w ogóle. Mistrzowska fabuła pokazująca, że nawet nasi wrogowie są takimi samymi ludźmi, jak my. Genialny pomysł grania zarówno protagonistą, jak i antagonistą zmusza gracza do wczucia się i pełnego zrozumienia obu stron konfliktu. Wszystkie postacie w grze są psychologicznie prawdziwe i wielowymiarowe, a animacje twarzy są absolutnie fantastyczne. Całość wieńczy tragiczny i jednocześnie ironiczny finał.
Pod względem graficznym i animacyjnym Naughty Dog po raz kolejny pokazało, że jest absolutnym mistrzem i nikt, z wyjątkiem Rockstara, nie może z nimi konkurować. Oszczędna, klimatyczna muzyka dopełnia tę doskonałą grę.

Orgelbrant

To jest tak normickie, że wyebalo po za skalę

ocenił(a) grę na 9
Orgelbrant

Zgadzam się, świetna fabuła, świetna rozgrywka, wspaniały gameplay. Co do zagrywki ,że w połowie gry jest zmiana bohaterów, strasznie mnie poirytowało w pierwszej chwili. Dopiero później doceniłem jakie to było świetne, jak bardzo człowiekowi namieszało w głowie... W finałowym starciu naprawdę nie chciałem walki Ellie z Abby. Gra w fenomenalny sposób porusza temat zemsty, przebaczenia uporania się ze stratą oraz bliskiej relacji Ellie z Joelem. Również jeszcze bardziej człowiek zrozumiał jak wiele Joel był w stanie zrobić dla Ellie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones