PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 194
oceny
8,3 10 1 10194
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

Kwintesencja RPG - wspaniały świat, niesamowity wątek fabularny, masa artefaktów, ogromna swoboda działania... mogę tak wymieniać bez końca, gra urzekła mnie w każdym calu. Grywalność oraz poziom rozgrywki są naprawdę na wysokim poziomie.
Morrowind zmusza gracza zarówno do wykazania się sprytem, jak i wykorzystania umiejętności logicznego myślenia. Na pochwałę zasługuje także księgozbiór - czasami naprawdę warto przewertować księgi znalezione na Vvardenfell. Zagłębiania się w świat fantastyki nigdy dość ;)
Bezapelacyjnie - w moim, osobistym rankingu - jedna z najlepszych gier jakie się ukazały.
Naprawdę, jestem zachwycony Morrowindem, a Tym, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zagrać, gorąco polecam ;]

"Zabito Bosmera. Altmer mówi, że winny jest Dunmer. Dunmer mówi, że zrobił to Khajiit. Ork przysięga, że nie zabił Bosmera. Khajiit mówi, że Dunmer kłamie. Jeśli tylko jeden z nich mówi prawdę, to kto zabił Bosmera?"
Żółta Księga Zagadek

użytkownik usunięty
Cthugha

Nawet bez Bloodmoona i Tribunala jest klasykiem. Oblivion czy Arx Fatalis przy nim leżą i kwiczą. Zajrzyj na naszą starą chatkę http://falasmaryon.ok1.pl/index.php . Może i opustoszała, ale teksty mamy takie jakich nie mają największe strony o Morrowindzie.

użytkownik usunięty

Ale błędem w grze jest to ze kupcy są tacy biedni , mam w plecaku przedmiotu warte 70 000 sztuk złota przeznaczone na handlowanie i co mam oddac kupcowi co ma tylko 10 000?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones