PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614227}

Testament Sherlocka Holmesa

The Testament of Sherlock Holmes
7,8 949
ocen
7,8 10 1 949
Testament Sherlocka Holmesa
powrót do forum gry Testament Sherlocka Holmesa

witam. potrzebuje save po tym jak wyciagneliscie ta teczke z szafki tego dziennikarza farleya. kiedy otwieram ta szuflade po chwili sie zamyka i mnie wywala. czytalem troche i inni maja taki sam problem. jakis blad gry. prosze o pomoc :)

pacikpiskora

Mam dokładnie ten sam problem. Gdyby ktoś miał save'a, to bardzo proszę :)

ocenił(a) grę na 8
pacikpiskora

Gdyby ktoś jeszcze miały z tym problemy to znalazłam rozwiązanie - najpierw trzeba zbadać kosz za biurkiem sekretarki i potem nie ma już błędów z tą szufladą. Tutaj chodzi o kolejność. Błąd jest taki, że jak ktoś nie zajrzał do kosza, to przy szafce nie powinno być w ogóle tej lupki, a jest.

użytkownik usunięty
pacikpiskora

Mam również mały błąd. W miejscu, kiedy na cmentarzu trzeba znaleźć drzewo kochanków. Drzewo znalazłam bez problemu, ale wystąpiły komplikacje podczas jego badania. Naciskając na imiona nic się nie dzieje. Miał ktoś może podobny problem?

ocenił(a) grę na 8
pacikpiskora

Ściągnijcie wszyscy patcha skidrow - najlepiej wersje 0.2 i 0.4 dla "The Testament of Sherlock Holmes". Pomaga i cała gra potem idzie bezproblemowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones