PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686360}
6,6 267
ocen
6,6 10 1 267
Tekken Revolution
powrót do forum gry Tekken Revolution

ale Tekken Revolution daje radę. Tym bardziej , że jest w systemie free-to-play . Zatem pozostaje jedynie zasysać, instalować i po mordach klepać.

ocenił(a) grę na 7
dyziorro

trochę szkoda że tak mało postaci dali

ocenił(a) grę na 9
zrelaxowany85

postacie dochodzą jak walisz w arcade, może i można dokupić w PSS, wie ktoś ?

ocenił(a) grę na 7
loolee

nie tylko jak arcade ostatnio dodali xiaouy (oj tą małą chinke, nie wiem jak to sie pisze) i kogoś jeszcze za to że gre ściągneło ileś tam osób, więc kto wie może z czasem pojawi się więcej postaci :)

ocenił(a) grę na 9
zrelaxowany85

no ja właśnie dzisiaj też ją dostałem :) a wcześniej BRYANA i STEVEA tego boksera , a widzę że tłuką się też ALISA więc też pewnie dojdzie , a ajak dasz na "prezencik" to jest Collect Gift Points to unlock new characters. Trzeba dziabać .Jaki masz status , ja mam 255W Fighter LV.37

ocenił(a) grę na 7
loolee

o to typie 255win to ja jestem pełen podziwu :), ja miałem ze dwadzieścia a gre już wyciełem bo mam 100% trofeów a szkoda mi miejsca na dysku bo mam + wykupionego, jak chcesz to mnie dodaj, mój PSNprofil : mjrmarcin85
aha i jeszcze jedno gdzieś czytałem że ma dojść Hworang i ktoś jeszcze :)

ocenił(a) grę na 9
zrelaxowany85

już mam prawie 300W a są co już maja ponad 400W ! pewnie te ryżojady ,bo oni mają korbe na punkcie tej młócki , ok dodam cie , ja zawsze Yoshimitsu młóciłem ale nie ma , ale TAG2 koles mi podał i klepie, 6 wymieniłem bo po co ma leżeć , ale NAMCO nieźle to wymysliło z REVOLUTION, żetony jak na maszynach kiedyś hehe, ok next message PSN

ocenił(a) grę na 8
loolee

Nick - SzikagoHassan. Gram Kingiem. Dawajcie zapro i możemy jakies lobby ogarnąć ;)

Z postaciami jest tak że za gift pointy się odblokowują. Na początku były 4 postacie Bryan, Leo, Alissa, Fox LOSOWO przy 3 , 9, 30 000 i 60 000 punktów. Teraz doszedł Jin i Xiayou i też wchodzą w losowanie)

Do tego 24 lipca dojdzie łatka z Hwoarangiem i Dragunovem.

Na Fejsbooku była ankieta i 2 nowe postacie dojdą w niedalekiej przyszłości - jakaś Wampirzyca i laska z Tekken Force

ocenił(a) grę na 9
Szikak

styknął by Yoshimitsu bo nim grałem

ocenił(a) grę na 8
loolee

Pewnie z czasem dadzą. Ma dojść 24 practice mode i 2 dodatkowe poziomy trudności w Arcade co by nie było tak łatwo ;)

Jakaś poprawa balansu między postaciami i możliwość jednorazowego resetu rozdanych punktów :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones