PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717175}
7,4 1 625
ocen
7,4 10 1 1625
Tekken 7
powrót do forum gry Tekken 7

T7

ocenił(a) grę na 9

Z wszystkich Tekkenów w jakie grałem ten jest trzecim najlepszym, zaraz za 5 i 3. Rozgrywka naprawdę miodna i przy okazji starcia wymagają tutaj trochę taktyki. Uderzanie na oślep klawiszy dużo nie daje w szczególności grając przez sieć. Tryb fabularny jest naprawdę ciekawym dodatkiem tak samo jak customizacja postaci jak i swojego profilu. Też taką małą miłą rzeczy dla fana było tutaj wrzucenie wszystkich filmików jak i grafik z poprzednich odsłon, które można odblokować za monety z gry. Jest tutaj też dość duży roster postaci więc każdy znajdzie swoją ulubioną postać dla siebie bez problemów. Troszkę tylko brakuje mi paru wojowników z poprzednich odsłon ale to nic. Jak już jesteśmy przy wadach to jeszcze fabuła poszczególnych postaci składająca się tylko z jednej walki. Można było to wrzucić w tryb arcade i dodać tam z dwa pojedynki więcej. Oprócz tego brak paru takich trybów jak survival, time attack czy team battle. No i to na tyle jeśli chodzi o moje problemy z tym tytułem. Jako fan całej serii jestem bardzo zadowolony z Tekkena 7 i jeszcze spędzę przy nim dużo czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones