PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622912}
7,2 1 233
oceny
7,2 10 1 1233
Tekken 4
powrót do forum gry Tekken 4

Tak można skomentować Tekkena 4, powoli zaczęło uchodzić z niego z klimatu. Tekken 4 zdecydowanie stracił na samym klimacie, dalej czuć że to Tekken , ale nie jest już tak dobry jak T3 czy TTT. Za dużo kontrowersji i chęci pójścia drogą na skróty. Chyba jak dla mnie najbardziej zabolało że developerom nie chciało się zrobić dodatkowych slotów na postaci które na to zasługują. A niby w grze mamy 19 postaci ale tak naprawdę mamy ich zdecydowanie więcej.

Nowe postaci są słabe Christie to typowa kopia EDIEGO, posiada te same ruchy a nawet chyba bardziej uboższe, bo Eddy jak w T3 i TTT dosłownie tańczył to mogłeś bez większego wysiłku zrobić fajne combo przy pięknie płynnej animacji to samo Hwoarang i Lee już nie wymiatają tak płynnie nogami jak wcześniej, o ile taki Lee + Violet to jedna postać i pasuję aby tutaj 1 slot = 2x postaci tak łączyć Ling + Miharu (nowa postać) jest dla mnie takim pokazanie środkowego palca, " ooo patrzcie nowa postać, ale wiecie co nie damy jej osobnego slotu bo ma takie same ruchy jak Ling Xiaoyu. Combot też niby nowa postać, aa to kalka Mokujina jak się patrzy.

Słabo to rozwiązali, tym bardziej że jest kilka nowych postaci. Które wręcz wypadało by aby miały mieć swoje miejsce na liście postaci i aby były unikatowe a nie klonami swoich poprzedników. Niewidzialne ściany to też co jest głupio rozwiązane, no szkoda że jest tak a nie inaczej. Dla mnie to Tekken 4 jest słabszy od Tekkena 3 i TTT, jest to spadek z formy.

https://www.youtube.com/watch?v=7t3xG9rK5kI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones