PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698113}
8,3 1 926
ocen
8,3 10 1 1926
Tales from the Borderlands
powrót do forum gry Tales from the Borderlands

Ta gra od Talletale jest tak samo świetna jak inne epizodowe od nich. Tylko że ta jest ciut inna od innych, pozostałe powstały na bazie komiksów lub komiksu i serialu naraz, a ta jest na bazie... gry. Gra na podstawie gry. Niezłe co? Ale wiecie co? Wyszło im ta gra doskonale, to tak jakby odessać cały zwariowany śwait i zachowanie świrniętych bohaterów z Borderlands i wstawić w te epizody. Ta gra nie przestaje mnie zadziwiać, naśmiałem się przy niej tyle co przy żadnej innej. Mam nadzieję że Talletale nie przestanie tworzyć tak dobrych gier a i będzie kolejny sezon z Borderlandsem w tytule.

ocenił(a) grę na 8
AKlR4

to nie jest gra na podstawie gry :D tylko gra osadzona w tym samym uniwersum plus fabularnie jest to bezpośrednia kontynuacja dwójki. Gra na podstawie gry .... :D made my day !

ocenił(a) grę na 9
alekgub

Toż toto samo! ... A może nie? Jakby nie było gra jest świetna i "no refunds!". :D

ocenił(a) grę na 9
AKlR4

Podpisuje się obiema rękami heh. Kochałem Borderlands, ale to dzięki telltale poczułem NA SERIO ten klimat.
No i pomijam podteksty w tej grze...Pure Epicness :D

ocenił(a) grę na 9
Alex_L

Świetne nie? Esencja najlepszego - z pominięciem strzelania - z gry i wsadzona tutaj, czyli krejzolski świat Borderlandsów :D

ocenił(a) grę na 9
AKlR4

Dodam od siebie, że po przejściu TftB myślę, że scenarzyści gry powinni napisać scenariusz także do Borderlands 3. Powrót do shooterowej wersji tego uniwersum nie będzie już po tym tytule taki sam.

ocenił(a) grę na 9
TheBizzy

A jakby dali jeszcze możliwość zagrania albo spotkania lub zrobienia questów dla postaci poznanych tutaj... byłoby genialnie.

ocenił(a) grę na 9
AKlR4

Od momentu, gdy skończyłem TftB zacząłem uważać, że Fiona nadawałby się na grywalnego vault huntera w Borderlands 3. Za to to z resztą postaci to racja, fajnie by było powypełniać dla nich jakieś zadanie. Z resztą, to co stało się w TftB miało całkiem spory wpływ na uniwersum, więc nie wierzę, że w trójce nie będzie jakichś dużych nawiązań.

ocenił(a) grę na 9
TheBizzy

Musza byc, TfTB po prostu mnie powalilo... Ostatnie takie fabuly to chyba tylko FFVII i niedocenione Breath of Fire IV, a to przeciez juz lata swietlne temu... Ze tez tak dlugo je omijalem, eh... Ale nie zaluje i mam piekielnie wielka nadzieje, ze B3 bedzie nawiazywalo do tej historii, oby jak najwiecej. Zreszta tak sie powinno fabule pisac, nawet do strzelanki heh ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones