PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612676}

Super Street Fighter IV: 3D Edition

Super Street Fighter IV
7,2 261
ocen
7,2 10 1 261
Super Street Fighter IV
powrót do forum gry Super Street Fighter IV

Ostatnio pojawiła się nowsza wersja SF4 tzn. SSF4:arcade edition w czego do składu postaci dochodzą 4 nowe (Evil Ryu, Oni i bracia Yin & Yang) i to już ostatnia wersja tej gry.

jason86

Tak i tłumaczenia z translatora !!
Tekst "Idę na buły z mięsem" mnie rozwaliło ! Oczywiście chodziło o hamburgera !

jason86

Siema, mam dla ciebie super (ultra?) wiadomość. Wielkimi krokami zbliża się Ultra street Fighter 4 xD Capcom- Piep***ne pijawy xd

howlet

chłopie masz refleks ;P ... czekam na tą grę ale do czerwca w pyte czasu. pozdro

jason86

Ja czekam na następną może już finalna wersję "Ultra Super Street Fighter IV Arcade Edition Turbo 4K HD Remix" ;p

howlet

heh :)
dobrze że w ogóle wyjdzie bo to jedna z najlepszych wersji SF choć najlepsza dla mnie była SF Alpha 3 najwięcej czasu poświęciłem tej bijatyce za czasów szaraka... ale człowiek się starzeje i gry już nudzą i człek mniej się tym interesuje.

jason86

W sumie jak się tak zastanowię to mnie teraz bardziej bawi czytanie informacji o grze niż granie w nią ;] Co nie zmienia faktu że Capcom powinno już się wziąć za Street Fighter V, bo ile można męczyć SF4

howlet

to jest biznes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones