PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607097}
7,7 775
ocen
7,7 10 1 775
Street Fighter II
powrót do forum gry Street Fighter II

Yes, Yes, This is delicious!

użytkownik usunięty

Klasyka, lepsza od IV części. Na sege chyba powstało najlepsze wydane (płynniejsza rozgrywka, odgłosy bardziej wyraziste). Też świetna była konwersja pirate na NES'a, pod tytułem Super Fighter III i czasem Street Fighter III (na nesbox można pograć online).

Nie zgodzę się - najlepsze wydanie było na SNES-a. Najwolniejsza wersja była na tej konsoli i można było robić ogromne kombinacje. Moje dzieciństwo... i setki przegranych w ten tytuł godzin.

ocenił(a) grę na 10
77rpm

Zagrywałem sie w tą grę na Amidze od 1993 do 1996 i nie nudziła sie wcale. Podobnie jak Mortal kombat 1 i 2 :)

ocenił(a) grę na 9
returner

Wszystkie SFy są znakomite bo Capcom nigdy nie zrezygnował z klasycznej formuły swoich gier. Nie wiem jak z 1 bo nie grałem ale od 2-3-4-5 to wszystko po staremu a jedynie ulepszanie grafiki i mechaniki. Oczywiście są ludzie co powiedzą że SF wygląda dziwnie w 3d a ja widzę fakt że jest nadal naturalnie i zabawnie jak to SF miało w zwyczaju.

Bardzo sobie ceniłe SF3-ALFA oraz SF4ULTRA teraz ogrywam SF5 i uważam że jest dobre.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Dla mnie najlepsze w tej serii to zdecydowanie SF2.
Tak samo jak z Mortal kombat 1 i 2.

ocenił(a) grę na 9
returner

Jak byś miał zagrać po latach to powiem Ci SF3>SF2 bo jest to 2d ale znacznie lepiej wykonane.

Co do MK grałem w większość cześci poza tymi z PS2 bo nie miałem tej konsoli.

I jako wspomnienie to MK 3 i Trilogy a jako grywalność to MK 9 i MK X niestety należą się ciosy w dupę MiDWAY za Mortale od 4 do 8 bo były delikatnie mówiąc niedorobione.

Zwłaszcza ich eksperymenty z przestrzenną walką dobrze że wrócili do klasycznej formuły.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

Gram w gry od 1989 roku.

Najbardziej klimatyczne, oryginalne i trudne są gry z lat 1983-2003.
A więc Commodore 1985-1995, Amiga 1985-1995 najlepszy komputer tamtych lat,
Pc Dos 1992-1997, Pc Win 98 DX5,6,7,8 1997-2003.
W erze Win XP DX9 2003-2009 gry zaczęły być coraz mniej oryginalne i zbyt proste.
Wszystko na jedno kopyto. Mało tytułów mnie w tych latach zachwyciło.
W ostatnich latach Win 7 Dx10,11 2008-2016 to jest nędza jeśli chodzi o jakieś przełomowe gry.

ocenił(a) grę na 9
returner

Ale i tak są lepsze jeśli chodzi o bijatyki zagraj sobie w SF 2 Turbo remaster i w SF5 jest przepaść między tymi grami na rzecz SF 5.

Widzisz gram od tego samego czasu i najlepiej wspominam erę PS3 najlepsze gry najbardziej ciekawe i przełomowe.

Np Doom 2016 bije na głowę Doom 3 pod każdym względem ale to wina ID Software była że próbowała z tej gry zrobić horror. Doom 2016= Classic Doom na sterydach czyli modach plus znakomite modele grafa.

I nie ma czegoś takiego że tamte gry były lepsze bo grą idealną jest dla mnie Dark Souls/Starcraft.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones