PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622627}
7,7 1 111
ocen
7,7 10 1 1111
Star Wars: Empire at War
powrót do forum gry Star Wars: Empire at War

Gra jest super jeden z najlepszych RTS-ów w jakie miałem przyjemność grać. :)
Więc ostatnio kupiłem ją w pewnym sklepie (Emp.k), nie mogłem się doczekać kiedy wrócę do
domu i w nią wreszcie pogram. Po zainstalowaniu i rozpoczęciu jednej potyczki dostałem liścia w
twarz. Polski dubbing w tej grze ssie, fajnie że przetłumaczyli wszystkie informacje o jednostkach
itp. instrukcja też jest bardzo obszerna w informacje o budynkach rozwoju frakcji itp itd. Ale po raz
kolejny się przekonałem że polacy nie potrafią robić dubbingów do takich gier tak samo jak do
filmów Star Wars.
Podsumowując gra jest świetna ale to co odwalili polacy przy dubbingu to straszliwy syf .

mateusz_bobkowski

Najbardziej rozwalał głos imperatora i fregaty nebulon.

ocenił(a) grę na 8
mateusz_bobkowski

Po prostu dubbing był tu robiony na odwal się. Zresztą nie ma żadnych informacji o tym dubbingu. Nikt się do niego nie przyznaje.
Nie ma co oceniać całego polskiego dubbingu na podstawie jednej gry. Bo znalazłoby się sporo odwrotnych przykładów.

MistrzSeller

Może w bajkach albo grach robionych na podstawie bajek ale w filmach np Star Wars albo chociażby Avengers dubbing moim zdaniem ssie na wszystkich frontach :)

ocenił(a) grę na 10
mateusz_bobkowski

Przynajmiej wiedźmin ma lepszy dubbing niż angielski :/.

elozero250

Co innego dubbing w polskiej grze robionej przez Polaków a co innego dubbing robiony na odwal się w licencjonowanej grze ;)

ocenił(a) grę na 10
mateusz_bobkowski

W sumie prawda :P.

ocenił(a) grę na 9
elozero250

Trochę siara ze musieli dubbingować. Przez co mam wątpliwości ze to polska gra.(chodzi mi o wiedźmina)

ocenił(a) grę na 9
mateusz_bobkowski

Mi tam się podobał no nie przeszkadzał.

mateusz_bobkowski

Przeciez ani w wersji GOG, ani w wersji Steam nie ma polskiego dubbingu ani napisow. Trzeba je sobie poszukac w necie i dodac recznie.

CyboRKg

Gościu wersja pudełkowa ma pełny dubbing xD

mateusz_bobkowski

Tak wlasnie pomyslalem. Bo dubbing, ktory sobie wgralem ze Steama do wersji GOG na amatorski nie wygladal. Gorzej z tlumaczeniem. Nie wiadomo dlaczego Steam nie udostepnia wczesnej wydanej lokalizacji. To samo dotyczy gry "Combat Wings Battle of Britain". Byla wydana po polsku, a na Steam nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones