PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613319}
7,7 754
oceny
7,7 10 1 754
Sports Champions
powrót do forum gry Sports Champions

Świetna

ocenił(a) grę na 10

Nieźle się namęczyłem, naskakałem, nabiegałem, napociłem, żeby przejść tenis stołowy na platynie :D

ocenił(a) grę na 9
pumpernikiel_2

Gratuluje,ja skopałem parę razy łóżko,szafkę i zatrzymałem się na ostatnim gościu(ale do platyny mi daleko) :) ,wspaniała jest ta gra. To znaczy głównie tenis stołowy,bo reszta jest średnia,no może jeszcze siatkówka jest fajna :)

pumpernikiel_2

A czy do gry trzeba dwóch kontrolerów ruchu, czy wystarczy tylko jeden? Bo to tenisa stołowego trzeba tylko jednego tak samo z rzucaniem dyskiem. Tylko nie wiem co z siatkówką, walkami gladiatorów i rzucaniem jakąś kulą tylko nie wiem ja kto się nazywa : ) . A, no i jeszcze łucznictwo. Please, help me.

ocenił(a) grę na 10
polskipolski

W każdej z tych gier wystarczy 1 kontroler. O ile się nie mylę, to w walkach gladiatorów jako tarczę używało się pada.. jutro mogę to sprawdzić, dzisiaj już mi się nie chce.

pumpernikiel_2

Dzięki za odpowiedź. Swoją drogą nie wyobrażam sobie pada jako tarczy. Dziwne trochę to może wyglądać. Ale dzięki!

pumpernikiel_2

ta część lepsza od 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones