PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846846}
8,0 313
ocen
8,0 10 1 313
Spiritfarer
powrót do forum gry Spiritfarer

Gdyby skończyła się po 6-8 godzinach, może dałbym i 10.

Płakałem przy pani Jeżyk, przyznaję. Niestety gra ciągnie się w cholerę do ponad 40 godzin jeśli zamierzamy zrobić wszystkie questy główne (tj. wziąć każde zwierzę na pokład a potem odprowadzić je do EVERDOORS). A już o questach pobocznych nie wspominam.

Najgorsze w Spiritfarerze są questy (przymusowe, żeby popchnąć fabułę do przodu) typu "wyhoduj 100 marchewek", które kompletnie nie szanują czasu gracza, minigry typu blacksmith gdzie trzeba po prostu czekać 10 minut aż nasz nagrzany młotek będzie w stanie kuć metal do następnego uderzenia, cała masa zbędnego fillera. Jest też ogrom beznadziejnych, nudnych, nieśmiesznych dialogów a tylko kilka postaci jest naprawdę dobrze napisanych.

W ogóle minigierki w większośći to katorga. Nienawidziłem tej z cięciem drewna oraz tych związanych z metalem.

ocenił(a) grę na 7
DiegoTan

A, jeszcze zapomniałem o tragicznych questach Jackie czy Bucka, gdzie po prostu trzeba czekać kilka prawdziwych godzin, ponieważ musi minąć w świecie gry kilka dni, a w żaden sposób nie da się przyśpieszyć czy skipnąć owego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones