PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709269}
7,2 377
ocen
7,2 10 1 377

Spintires
powrót do forum gry Spintires

Warto zagrać

ocenił(a) grę na 8

Zatwardziali fani F1, Gridów, czy nawet DiRTów nie mają tu czego szukać - w Spintires jeździ się
bardzo, bardzo powoli. Nie ma tu asfaltów, nawet ubite drogi piaskowe stanowią rzadkość. Tu
brodzi się po błotniki w błocie. Siłą tytułu jest silnik fizyczny powalający na kolana - podłoże i woda
fenomenalnie deformują się pod kołami przejeżdżającego pojazdu. Do grafiki również nie mam
zastrzeżeń. Minusy? Tragiczna praca kamery, niezbyt duże mapy, niewiele pojazdów do wyboru
(choć akurat tą kwestią zajęli się już moderzy). Gra jak najbardziej warta polecenia, najbardziej
przypadnie do gustu fanom symulatorów i nieco bardziej wymagających samochodówek. Polecam.

ocenił(a) grę na 8
Mariusz534

Jako symulatorowy wyjadacz jestem usatysfakcjonowany! Niezbyt cierpliwym ludziom szybko się znudzi, kiedy będą próbować po raz nasty dotrzeć przez syberyjskie błoto z punktu a do punktu b :D Gorąco polecam! :)

ocenił(a) grę na 8
Pro100wnik

MudRunner nadchodzi ;) mam nadzieje że poprawili widok z kamery i bedzie można sobie "oddalić" i zobaczyć otoczenie , co do reszty to mogą pozostawić bez zmian

ocenił(a) grę na 8
Mariusz534

Nie da się ukryć, że tu rzeczywiście się nie "śmiga", ale gra kurcze wciąga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones