PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 121
ocen
8,3 10 1 10121
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Nie mogę wykonać ciosu ze skarpetką ("sling of David"). Instrukcja podpowiada, żeby naciskać na
przemian klawisze A i D, a następnie lewy przycisk myszy, aby wystrzelić. Próbuję tak zrobić, ale za
każdym razem moja postać uderza sama siebie. Nie pojawia się też żaden sygnał, w którym
momencie należy kliknąć myszą, tak jak w przypadku innych ataków. Czy to błąd gry, czy to ja coś
źle robię? Będę wdzięczna za podpowiedź.

P.S. Pytanie kieruję do osób posiadających wersję gry na PC, najlepiej w wersji angielskiej.

ocenił(a) grę na 9
tanbuelo

nobody plays jew :P

Volkof

Bardzo pomocny komentarz...

ocenił(a) grę na 9
tanbuelo

postać uderza się w twarz kiedy wciśniesz kilka razy z rzędu "a" albo "d"- aby wykonać rzut w przeciwnika musisz pilnować sekwencji "a-d-a-d-a...".
Lewy klawisz myszy wciskasz kiedy kręcony przez żyda młynek zaczyna świecić i pojawiają się małe gwiazdy dawida.

karola1096

Dzięki za komentarz, a problem już rozwiązałam. Okazuje się, że u mnie muszę jednocześnie naciskać A i D, nie na przemian i wtedy działa. Nie wiem dlaczego tak jest, ale jak próbuję tak jak ty opisujesz, to nie działa. :/

ocenił(a) grę na 9
tanbuelo

Gierka ma niestety lagi :/
ja nie mogę otworzyć niektórych "walizek",
czytałam na forach takich błędów jest więcej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones