PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 129
ocen
8,3 10 1 10129
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Skoro już wątek powstał to chciałbym spytać się o rzeczy których nie ogarnąłem w trailerze.
1. O jakich gnomach mowa w trailerze? Wymieniali je jednym techem obok dobrze znanych ludzi - krabów, fanów Zmierzchu z Ungroundable czy Hipisów jako przyszłych przeciwników w grze. Gdzie się pierwszy raz pojawili bo za nic nie mogę skojarzyć
2. Czy kiedykolwiek w serialu Clyde został ZNACZĄCO powiększony? Nie powiem - moment jak rozwala gmach ratusza zwraca uwagę ale jestem ciekaw czy to jest nawiązanie do czegoś co już było czy nowy motyw?

Oczywiście jak ktoś inny czegoś nie ogarnia ze screenów albo trailera, chciałby się dowiedzieć to oczywiście jest to wątek dla każdego:).

Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
tc1987

1. Był taki odcinek w sezonie drugim (Gnomes). Pojawiają się tam gnomy, które kradną ludziom bieliznę, straszą Tweeka (który tam zadebiutował) i wyjaśniają chłopcom zasady działania kapitalizmu. Bardziej się zastanawiam, czy w serialu pojawiły się jakieś gobliny? Wspomniano o nich w pierwszej kolejności.
2. Chyba nie. Myślę, że to będzie dla nas wszystkich niespodzianka ;-)

Luklaser

Co prawda wyjaśniliśmy to już sobie w wątku serialu, aczkolwiek z racji że to jest bardziej adekwatne miejsce to dobrze że to napisałeś:).

Swoją drogą żal mi trochę tego Clyde'a - dopiero co jego matka skończyła niezbyt przyjemną śmiercią na sraczu, to jeszcze teraz to - uwzięli się chyba na nim:).

ocenił(a) grę na 9
tc1987

Ups! Nie zaglądałem tam. Jedyne co zobaczyłem to od miesiąca pusty post i tylko dwie osoby, które w komentarzach wyraziły zainteresowanie tą grą ;-)

A swoją drogą, tak, wcześniej Clyde został ugryziony przez zombie, zmolestowany przez naśladowczynie Paris Hilton, podrapany przez Cartmana jako szopa, poddany kolostomii z nieznanych powodów... ma dosyć kiepsko w tym serialu ;-)

Luklaser

Ugryziony zombie - kojarzę odcinek jak Eric przebiera się za Adolfa i za ducha:)?
Zmolestowany przez naśladowczynię - gdzie:)?
Podrapany - scena z trylogii o Chthulhu jak parodiują Mechaniczną Pomarańczę?
Poddany kolostomii - gdzie i co to jest:P?

Z góry dzięki za odpowiedź na te 2:)

ocenił(a) grę na 9
tc1987

Rety, każdy kto przeczyta te wypociny pomyśli, że nie mam życia! ;-P No trudno, jedziemy:

Tak, to ten kiedy Cartman przebiera się za Hitlera. Nie wiem dokładnie który, bo wtedy jeszcze nie interesowałem się SP i szczerze mówiąc, pierwsze sezony nadal mnie nie interesują.
Zmolestowany w "Stupid Spoiled Whore Video", kiedy do miasta przyjeżdża Paris Hilton, a wszystkie dziesięciolatki starają się ją naśladować. Clyde jest jednym z dzieciaków, który został zaciągnięty przez nie do szafy i... do końca nie wiadomo co mu zrobiły ;-P
Podrapany dokładnie w czasie parodii "Mechanicznej Pomarańczy". Dowiadujemy się, że ten Komar to Clyde w drugiej części trylogii, kiedy jego ś.p. mama woła go po imieniu.
Kolostomia oznacza, że Clyde ma jelito grube częściowo na wierzchu, bo to jedyny sposób, żeby... no... "mógł się załatwiać". Jest o tym mowa w "Urinal mystery", czy jakoś tak. W tym odcinku, gdzie jest podejrzany o wsadzenie klocka do pisuaru, a Kyle o zamach na WTC.
Ogólnie jak się nad tym zastanowić, Clyde to dosyć depresyjna postać. ;-)

Luklaser

Gratuluję pamięci - szczerze bo teraz ze wstydem sobie przypomniałem że oba odcinki oglądałem po parę razy i zapomniałem o tych wątkach. A ja myślałem że to coś pomiędzy sezonem 1 a 5 w których nie obejrzałem jeszcze z połowy odcinków. "Mystery of urinal" jeszcze potrafię sobie wybaczyć ale jedyny odcinek z Paris Hilton jako główną postacią i dziewczynkami bawiącymi się zestawami "Super rozpieszczonej k...y" powinienem skojarzyć:P.

Gratuluję pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones