PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 129
ocen
8,3 10 1 10129
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Z South Parkiem styczność miałem tylko głównie za pośrednictwem pełnometrażówki. Nie oglądałem odcinkowego serialu - co jest jednak błędem przed rozpoczęciem gry - a dopiero po przejściu gry natchnąłem się na serial.

Dobrze mówili. Od fanów dla fanów. Nic dodać nic ująć.
Gra jest piękna pod każdym względem :P jeśli tak to można ująć.
Ubawiłem się po pachy.
Tony pięknych obrazoburczych z kloaki rodem humorów , docinków i bezeceństw.
Trochę akcja siadła na samym końcu gdy prezydent ukradł kijek, pojawił się Freeman i cała ta powtarzalna walka z Kennym. Trochę zaczęło to nużyć, dlatego nie walnąłem 10tki.
Ale grube 9+/10 się należy.

Napewno warto przed zagraniem obejrzeć serial, bo np otwierając szafy dla mnie nie było tam nic odkrywczego. A wiem, że fani serialu potrafili spędzić kilka grubych minut podziwiając wnętrze szafy i wyliczając z którego odcinka są znajdujące się w niej pier.dolety.
Naziści - głównie zwierzęta no miażdżą :D
Oraz jedna z najciekawszych misji to poszukiwanie bomby u Pana Niewolnika. No kurna arcydzieło :D :D :D
ubawiłem się tam po byku.

Dobry rpg, z doskonałym humorem.
Napewno warto sięgnąć jeśli kto lubi taki kloaczny humor.

A teraz wracam do serialu :P

ocenił(a) grę na 9
settokaiba

ps. zapomniałem zapytać.
Grę ukończyłem i jak w rasowym sandboxie mogę nadal przemierzać miasteczko. Jest wgl sens nadal w to grać ?
Połaziłem chwilę po miasteczku ale nie zauważyłem by działo się coś ciekawego i nie wiem czy wracać do tego czy odłożyć na bok ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones