PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 118
ocen
8,3 10 1 10118
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Mianowicie bug ma miejsce w klinice aborcyjnej ,podczas gdy trzeba zrobic aborcję Randyemu
Marshowi. Po zrobieniu zastrzyku itd. trzeba zassać coś rurą. Przeszedłem do tego
momentu.Ssam i nagle wplotło sie jego jądro, ale wystarczy wcisnąc PPM aby zostawić jądro w
spokoju. Po chwili ssania nagle poraz kolejny zaplątało się jądro Randyego lecz teraz było to że
tak powiem nie uleczalne, gdyż nie ma szans na puszczenie jądra poprostu odrazu zostaje
urwane. Widziałem na filmach na YouTube, że nie było tego błędu czy mógłby ktoś pomóc??
Ps.
Dzwoniłem do firmy od , której kupiłem grę ale oni powiedzieli mi ze sprzedali grę działającą bez
błedów i że mój komputer jest za słaby postanowiłem to sprawdzic wymagania nie były zbyt
dużym problemem dla mojego komputera.

ocenił(a) grę na 9
Witoldzio

To przez to, że gra źle podaje instrukcje, sam powtarzałem ten moment z kilkanaście razy, zanim przez przypadek to rozwiązałem. Po prostu, po pierwszym zassaniu jądra to PPM zaczyna służyć do ssania odkurzaczem, a LPM używa się do przestania ssania przy złapaniu jądra. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłem.

Pechowiec

Naprawdę bardzo dziękuje nie wiem co bym bez Ciebie zrobił. POMOGŁO!! :)
Jeszcze raz dziękuje bardzo ;)

ocenił(a) grę na 9
Witoldzio

Też na tym się zatrzymałem i zrobiłem na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones